Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@itsoverforme32445: Trzeba brac pod uwage, ze teraz kobietom jest blizej znany problem wzrostu mezczyzn i niektore normalniejsze dziewczyny maja swego rodzaju refleksje na ten temat i daja szanse pojedynczym przypadkom, wiec np. ten chlop moze miec chwilowo z gorki. Jednakze nie uwazam, aby ten trend utrzymal sie na dluzsza mete i zwiastuje powrot do twardego 180+ predzej czy pozniej.
@itsoverforme32445: mój mąż ma 173 cm - za nami 11 lat zajebistego związku, mam nadzieję, że przed nami jeszcze kilkadziesiąt. Są laski, które Cię na starcie odrzucą ze względu na wzrost, tak samo jak mogą Cię skreślić, bo nie jesteś brunetem/blondynem, koksem/mózgiem, czy z jakiegokolwiek innego powodu. Po prostu szukaj dalej. Jak dla laski liczy się tylko wzorst to i tak nie zbudujecie wartościowego związku. Znam paru gości co mają nieco
@itsoverforme32445: nie wiem po co się wysila. Zapomniał jak był incelem? To tak jakbyś tłumaczył jehowym, że byłeś kiedyś ŚJ, ale uznałeś, że ich zasady są głupie, że nie powinno się zamykać na innych ludzi i żyć w ideologicznej diasporze.

"I co, teraz żyjesz lepiej? Ja przynajmniej mogę się odezwać do rodziny"
"Co za religijny normik, spadaj stąd"
"Myślisz, że odejście od ŚJ umożliwi ci życie po prawicy Boga? No chyba
@itsoverforme32445: no i prawdę facet pisze. Jeszcze jest alternatywa w postaci siedzenia na wykopie i użalania się nad swoim nędznym losem jak żałosna miernota czekając na samobója. Ja też mam 174cm i nigdy nie byłem sam. Od 16 roku życia zawsze jakaś dziewczyne znalazłem. Nie czytałem też waszych toskycznych wysrywów