Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@anhedoniamentalna: Śląsk się cofa w rozwoju, pozamykane kopalnie, i ogólna brzydota. Łódź stolica polskiej patologi. Lublin jak to na wschodzie bez zmian, ale nie najgorzej. Poznań miasto doznań!
Dla mnie:
1. Poznań
2. Lublin
3. Łódź
4. Katowice
  • Odpowiedz
To dlaczego ludzie stamtąd nonstop uciekają?


@anhedoniamentalna: a uciekaja głownie do krakowa ktory jest rzut beretem. Chyba nie musze mowić że krakow ma dobry PR za granica jako miejsce turystyczne to i na logike bedzie tam wiecej miejscowek gastro rozrywkowych.
  • Odpowiedz
@anhedoniamentalna: Katowice i Łódź odpadają na starcie. Gdybym przyszło mi mieszkać w Katowicach, to chyba dostałbym depresji. Podobnie Łódź. Wprawdzie wyremontowali Piotrowską i kilka innych punktów, ale Łódź nie jest wg mnie sexy.

Pozostaje Lublin oraz Poznań. W Lublinie masz znacznie tańsze ceny nieruchomości niż w Poznaniu. Poznań wydaje mi się, że ma trochę większy potencjał, z uwagi na swoje centralne położenie w kraju, ale rozumiem, że nie ma to dla
  • Odpowiedz
@anhedoniamentalna Poznań. Sam tu mieszkam i jestem bardzo zadowolony a mieszkałem 5 lat w Warszawie oraz pół życia pod Lublinem

Poznań jest świetnie skomunikowany (o ile nie rozkopią jakiegoś ronda jak to mają w zwyczaju) i z jednego końca miasta na drugi dostaniesz się w 45 minut. Mnóstwo zieleni, ładna architektura, mnogość knajp.
  • Odpowiedz