Wpis z mikrobloga

@pakoszako: Codziennie praktycznei czytam co innego a potem się okazuje, ze jak trzeba zdjąć bana pisowcowi @skizo to k0nfiarz @l3stko to załatwia u "lewackiej moderacji" w niecałe 30 min..

Prawie codziennie czytam co innego z głównym naciskiem jaka to moderacja nie jest lewacka a jak przychodzi co do czego to jak trzeba zdjąć bana pisowcowi @skizo to k0nfiarz @l3stko to załatwia u "lewackiej moderacji" w niecałe 30 min.
@Kryspin013: Oczywiście, że jest lewacka, z naczelnym lewakiem nKb na czele


@pakoszako: no to szkoda, że anwet w tamtym wątki "lewaki" płaczą, że nKb ma w piździe regulamin serwisu i nie banuje zabronionych treści od szurów.

Zresztą piszesz o łamaniu regulaminu. Wiesz co jest np niezgodne z regulaminem? Wprost nawoływanie do wykopania/zakopania znaleziska jako manipulacja głosami. To spójrzmy sobie co na to "lewacka moderacja" znowu przypadkiem w przypadku wpisów lestkova.
Kryspin013 - > @Kryspin013: Oczywiście, że jest lewacka, z naczelnym lewakiem nKb na ...

źródło: comment_1666606584FVfpLceVQXXT2ceVS4LhGJ.jpg

Pobierz
@pakoszako: Widziałem tamten wpis i muszę przyznać - potężna odklejka xD
Bardziej mnie dziwi, że Anka mu odpisała, a resztę użytkowników ma w dupie xD
Widocznie płacz jednych jest ważniejszy od płaczu innych, no cóż.
Tylko nawet on musi trzymać jakiś poziom i nie będzie usuwał treści które nie naruszają regulaminu, a o to chodzi w tym płaczliwym wpisie xD


@pakoszako: Zupełnie nie o to chodziło w tamtym wpisie. Przeczytałeś tylko pierwsze zdanie i resztę sobie dopowiedziałeś, co? I jak, spadł wpis, czy dalej płaczesz w poduszkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeszcze typek ma urojenia, że dozwolony jest rasizm, gdzie co
Zresztą piszesz o łamaniu regulaminu. Wiesz co jest np niezgodne z regulaminem? Wprost nawoływanie do wykopania/zakopania znaleziska jako manipulacja głosami. To spójrzmy sobie co na to "lewacka moderacja" znowu przypadkiem w przypadku wpisów lestkova.

@Kryspin013: Świetna uwaga. A ty spójrz, co robi ta sama moderacja w przypadku wpisów @MglawicaKraba @trombowsky @Cukrzyk2000 i innych neuropsów, którzy zwołują do dosłownie każdego swojego znaleziska. Ja kiedy tylko natrafię, zawsze zwracam uwagę na to notoryczne
Widziałem tamten wpis i muszę przyznać - potężna odklejka xD

Bardziej mnie dziwi, że Anka mu odpisała, a resztę użytkowników ma w dupie xD

Widocznie płacz jednych jest ważniejszy od płaczu innych, no cóż.

@tbhilt: On zaciekle bronił tej oszustki, która oskarżyła tatuażystę o gwałt, całymi dniami wyzywał od mizoginów, inceli, itd. Widocznie za takie wzorowe zachowanie zasłużył na specjalne traktowanie.
i innych neuropsów, którzy zwołują do dosłownie każdego swojego znaleziska.


@ibilon: i gdzie masz tam napisane "znalezisko do wykopania/zakopania"?

Przecież prawicowe listy tak samo istnieją jak ta kleopatrixx i jakoś o to sraczki nie masz.

Przecież tu nie chodzi o to, że lestkov kogoś sobie zawołał tylko ten bakłażan wprost pisze swoim minionom z #4konserwy (które już nawet nie potrafia myśleć za siebie) co mają robić z podlinkowanym przez niego znaleziskiem.
@ibilon: Ta? Nawet nie wiedziałem ale profilaktycznie dałem na czarno. Mocny odklejeniec patrząc na profil.

Swoją drogą ja byłem po drugiej stronie barykady w kwestii złodziejki i fałszywej oskarżycielki wolfkidy. Zwracałem uwagę na fakt, że udostępnione były dane tatuażysty i wpis nie został zdjęty pomimo jawnego info w regulaminie, że taki nie można xD Ale jak ja udostępniłem dane wolfkidy to dostałem momentalnie bana.
Ja miałem rację (jak zwykle zresztą po