Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 106
Kanapa w lesie - wygoda to podstawa, a chodzenie po lesie męczy. Dzięki Lasy Państwowe za taki standard ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio to jak widać. Jakiemuś #!$%@? chciało się wnieść kanapę 30 m w głąb lasu i to od dosyć ruchliwej drogi. Niebieski worek to śmieci, które zebrałem w pobliżu.

Dasz plusa? - pożyteczne rzeczy warto promować, niech trafi wysoko na Mirko, może ktoś się przyłączy.

#sprzatamylasy - tag do obserwowania, chwalenia się super ideą i dopingowania innych.

https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html - ogólnokrajowa apka do zgłaszania dzikich wysypisk
#19115 - apka do zgłaszania dzikich wysypisk na terenie Warszawy.

#warszawa #czujedobrzeczlowiek #las #ekologia #meble :) #spacer #przyroda #smieci #sprzatajzwykopem
marian1881 - Kanapa w lesie - wygoda to podstawa, a chodzenie po lesie męczy. Dzięki ...

źródło: comment_166659893914cJkUNs78kIIdknvXWlc9.jpg

Pobierz
  • 16
A to nie tak że ktoś sobie urządzał w tym lesie żulerską melinę? Pogoda się zepsuła, namioty zwineli a kanapa została.


@dran2:

Niewykluczone, że tak było. Niedaleko zresztą jest obozowisko bezdomnych.


@marian1881:

Ale czekajcie, mowicie ze sa ludzie co stawiaja materialowa kanape pod golym niebem i po tym jak ona zmoknie, nasiaknie, siadaja na tym... ?
i po tym jak ona zmoknie, nasiaknie, siadaja na tym... ?


@DryfWiatrowZachodnich: Panie, póki nie usiądą to to jest właściwie nówka sztuka, dopiero potem robi się obleśna. Oni sami są zmoknięci i nasiąknięci i to nie deszczem.
Ale czekajcie, mowicie ze sa ludzie co stawiaja materialowa kanape pod golym niebem i po tym jak ona zmoknie, nasiaknie, siadaja na tym... ?


@DryfWiatrowZachodnich: Nie zdziwiłbym się tym. 50 m od tej kanapy jest jakaś stara żulernia zrobiona z patyków. Wiosną zgłosiłem to miejsce do posprzątania i jest czysto obecnie. Wczoraj w tym lesie natrafiłem też na 2 obozowiska bezdomnych (po kilka namiotów każde) i zgłosiłem do służb. W tym