Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Lubię czasaami oglądać na yt covery w wykonaniu nietypowych instrumentów, kanał @Hellmanor: już parę razy obczajałem, jest kilka perełek, ale chyba za dużo coverów gier od nintendo jest, co mnie jako niechętnego grom na tej konsoli średnio pasuje xD

jednak sam kanał, jak i włożona w niego praca jest zacna, cover covera dragonborna to też majstersztyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
blogger - @Kryspin013: Lubię czasaami oglądać na yt covery w wykonaniu nietypowych in...
@blogger: Szczerze z mojego punktu widzenia, to ziomek ma trochę do nadrobienia, jeśli chodzi o akordeon, ale dużo coverów robi, to trzeba przyznać
Ja coś tam po drodze wrzucałem, ale skupiałem się bardziej na koncertach niż YT :D
Myślę w sumie coś o krótszych formach (pokroju Ichika Nito) i jednej dłuższej raz na jakiś czas
@Hellmanor: dla mnie akorderon to top instrument ever. niestety, nie gram na niczym nad czym mocno ubolewam a chyba jestem juz za stary na granie. jak bedziesz lecial z hirosami, to prosba o motyw z inferno, dla mnie najlepszy :D