Wpis z mikrobloga

Kupiłem Cyberpunka pod koniec tamtego roku bo był na promce - "aaa, może kiedyś ogram". Jednak jakoś specjalnie do zagrania mnie nie ciągnęło. I tak, zagrałem w końcu po obejrzeniu Edgerunners xD

I po kilku godzinach gra mnie pochłonęła. Nie pamiętam kiedy ostatnio moje "pogram godzinkę" się zmieniło w "co? minęło już 6h?".
Gra jest świetna.

No to co - wchodzimy na tag poczytać co tam ludzie piszą po prawie dwóch latach?
I okazuje się, że festiwal #!$%@? trwa nadal xD

A wszystkich od "o tym crapie napisano już wszystko, szkoda słów" - podajcie chociaż jakieś tytuły które warto ogrywać zamiast tego "crapa" :< - bo jak CP2077 nazywacie crapem, a wydaje mi się to jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) gra w jaką grałem, to widocznie minęło mnie dużo genialnych tytułów!

#cyberpunk2077 #cyberpunk #humorobrazkowy #bekazpodludzi #grykomputerowe
MrGalosh - Kupiłem Cyberpunka pod koniec tamtego roku bo był na promce - "aaa, może k...

źródło: comment_1666595846Y1oXSrwLTaBw9S8shaBxhy.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
Motocyklami jeździ się trochę bardziej znośnie, ale one z kolei potrafią na dowolnej #!$%@? wybić się w powietrze na kilka metrów. Samochody zresztą też, ale dużo rzadziej.


Hmm, a kiedy grałeś? Bo jak czasami podczas grania odpalałem jakieś gameplaye na YT (by zobaczyć w jaki sposób niektóre sytuacje zostały przez kogoś innego rozegrane) i trafiałem na takie z grudnia 2020, to byłem zadziwiony ilością bugów, latającymi samochodami itp. itd.
Albo miałem farta,
  • Odpowiedz
Hmm, a kiedy grałeś?


@MrGalosh: Ostatnio wczoraj, i katapultowało mnie w powietrze na pustej drodze :P Im dalej jestem "fabularnie" w grze tym więcej bugów napotykam, przez pierwsze kilka godzin też żadnego tego typu nie miałem.

Jeżdżę w TPP, bo w FPP się nie da moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@MrGalosh: nie chce mi sie rozpisywac, ale ja swiadomie czekalem dwa lata zeby zagrac w cp. po patchu 1.6 (usprawnienia dla nowych konsol) stwierdzilem, ze to juz pora i sie niezwykle mile rozczarowalem. ta gra jest piekielnie dobra. dialogi, cutscenki, fabula to miod. dawno mi nikt tak dobrze nie robil jak postac silverhanda, te jego wstawki przy roznych misjach sa swietne. pamietam, ze podobnie mialem przy batman arkham knight gdzie w
  • Odpowiedz