Wpis z mikrobloga

Kupiłem Cyberpunka pod koniec tamtego roku bo był na promce - "aaa, może kiedyś ogram". Jednak jakoś specjalnie do zagrania mnie nie ciągnęło. I tak, zagrałem w końcu po obejrzeniu Edgerunners xD

I po kilku godzinach gra mnie pochłonęła. Nie pamiętam kiedy ostatnio moje "pogram godzinkę" się zmieniło w "co? minęło już 6h?".
Gra jest świetna.

No to co - wchodzimy na tag poczytać co tam ludzie piszą po prawie dwóch latach?
I okazuje się, że festiwal #!$%@? trwa nadal xD

A wszystkich od "o tym crapie napisano już wszystko, szkoda słów" - podajcie chociaż jakieś tytuły które warto ogrywać zamiast tego "crapa" :< - bo jak CP2077 nazywacie crapem, a wydaje mi się to jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) gra w jaką grałem, to widocznie minęło mnie dużo genialnych tytułów!

#cyberpunk2077 #cyberpunk #humorobrazkowy #bekazpodludzi #grykomputerowe
MrGalosh - Kupiłem Cyberpunka pod koniec tamtego roku bo był na promce - "aaa, może k...

źródło: comment_1666595846Y1oXSrwLTaBw9S8shaBxhy.jpg

Pobierz
  • 45
@Czarna_ksiazka: pardon? Mikroblog służy dokładnie do tego, by pisać o swoich przemyśleniach i do zadawania pytań.

Podzieliłem się swoją opinią i jednocześnie poprosiłem by tak tłumnie hejtujący CP2077 podali mi tytuły lepszych gier - bo skoro to jest crap, to takich gier jest pewnie całe zatrzęsienie, a chętnie bym w coś dobrego pograł.

Z czym masz problem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MrGalosh: kupiłem cp2137 za 2 stówy nówkę w folii na allegro lokalnie parę miesięcy po premierze i katowałem ją 3 miesiące na… #ps4 więc grałem w 5 klatkach na sekundę i musiałem przy większych skrzyżowaniach zwalniać autem/motocyklem, żeby mnie nie wywalało do menu konsoli xD przetestowałem prawie wszystkie bugi i glitche, niezłym wyzwaniem było zdobycie obrazu przy niskim lvlu, a potem to już z górki ;) największy ubaw miałem z kurtką
@MrGalosh: cyberpunk to generalnie całkiem dobra gra, ale totalnie #!$%@? na konsolach xD Do tego też naobiecywali za dużo i zderzenie ze ścianą wywołało negatywy, coś jak No Man's Sky. Dwa lata tamtym zajęło odrobić utratę zaufania którą spowodowali. CDP pewnie wypuści dobrego wieśka i ludzie nie beda się tak pluć - ale wzieli miliony a obietnic nie ma w CP.
festiwal #!$%@? trwa nadal


@MrGalosh: ten tag to jest ostatni bastion hejterów napędzany lekkim polskim fanatzymem, przyrównałbym ich do tych wojowników maryjnych, którzy co roku zbierają się i próbują walczyć z Halloween ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma co z takimi dyskutować, bo mają swoją bańkę, w której żyją i jak mantrę powtarzają teksty o "crapie", nic im nie przetłumaczysz, tymczasem cały świat się zachwyca jednym z
@MrGalosh: Obecnie sobie ogrywam CBP i wciągnął mnie, podoba mi się, od strony artystycznej gra jest super, wygląd miast, pojazdów, ciuszków, super. Sytem lewelowania nienajgorszy, misje całkiem ciekawe, netrunning zrealizowany całkiem elegancko, ogólnie plusów ta gra ma bardzo dużo.
Tym bardziej kłują mnie w oczy niedoróbki, widać ewidentnie, że na pewnym momencie twórcy zaakceptowali, że nie mogą dopracować wszystkiego więc dopracują chociaż to co najważniejsze. Ale wciaż boli mnie fizyka pojazdów,
@MrGalosh: warto dodać, że zaślepieni fanboje przypisują łatkę hejtera każdemu kto krytycznie odniesie się do jakiegokolwiek aspektu gry lub firmy. Albo idealnie albo hejter. Nie ma niczego po środku a poza tym to się nie znacie. Wszystko jest super, gra idzie po goty a multi wydadzą już za dwa tygodnie ʕʔ

"powrót" cyberpunka też jest dość dziwnym fenomenem w branży. Z jednej strony ponaprawiali coś i pododawali
@MrGalosh: ja mam od premiery, włączyłem po Edgerunnersach bo po tylu patchach to już powinno działać. No gra fajna, ale średnio raz na godzine mnie #!$%@?ło do dasha PS5 więc dałem sobie spokój tak w 3/4. Fabuła już nie wciągała i robienie tego samego bo zapomniałem przez pare minut robić profilaktyczny save #!$%@?ło strasznie.
warto dodać, że zaślepieni fanboje przypisują łatkę hejtera każdemu kto krytycznie odniesie się do jakiegokolwiek aspektu gry lub firmy.


@Faitameet: ogólnie nie lubię skrajności. Ba! W ogóle nie lubię słowa "hejter" bo obecnie ono całkowicie straciło jakikolwiek sens. Bardzo szybko zostało zdewaulowane i jest używane w stosunku do każdej osoby która coś krytykuje - bez względu na to, czy jest to krytyka konstruktywna czy nie.

Nie zmienia to jednak faktu, że