Wpis z mikrobloga

@hiszpanwkoszuli: Przerobiłem mnóstwo i najlepszy był Biotherm 72h ale to wszystko bez sensu. Tylko nocny bloker, rano prysznic i niczym się człowiek nie przejmuje. Można ewentualnie używać dodatkowo sztyftu pasującego do perfum.
@alvaro1989: od siebie mogę polecić Ziaja Bloker, Antidralu nie polecam, strasznie mi podrażniał skórę, ale to prawda że efekty są dużo szybsze.
loker 2x w tygodniu u mnie daje radę. Mam wrażenie że zwykłe antyperspiranty mało co dają, a nie powiedziałbym żebym się jakoś specjalnie mocno pocił
@septokonchoplastyka: u mnie znowu ziaja bloker nie zdawał egzaminu, wszystko zależy od sytuacji. Czasem potrafię się tak spocić, że parę minut po nałożeniu antyperspirantu już się muszę myć pod pachami drugi raz... Ale do tej pory najlepiej działał old spice w sztyfcie/żelu.
@ThirtyDoorKey: tego typu blokery używa się w ten sposob, że przez kilka dni używasz codziennie na noc, a w ciągu dnia nakładasz 'zwykły' antyperspirant jakiś adidas czy nivea. Po kilku dniach zaczynasz używać raz na 2/3 dni a potem w zależności od potrzeb.
Może jak ktoś ma większy problem to wtedy trzeba spróbować czegoś mocniejszego
@hiszpanwkoszuli: napisałem wyżej. Ja używam Aquaselinu z Rossmanna i jest git ale ja się nie pocę bardzo. Jeśli bardzo się pocisz to coś mocniejszego np Antidral. Pamietaj ze skóra nie może być podrażniona i wilgotna. Jak nie używałeś to może cię ostro swędzieć przy pierwszym użyciu. Eksperymentuj.