Wpis z mikrobloga

Widziałem już na tym portalu #rozdajo rzeczy tak dziwnych i bezużytecznych, że pewnie nawet to ktoś zaplusuje XD

Mam jakąś setkę różnych prezerwatyw nabytych w trakcie poszukiwania pasującego rozmiaru. Znalazłem, pozostałe leżą od dwóch lat i się marnują.
Część pasuje na zwykłe pyrdki, część tylko na mikrusy 18cm #pdk, ale nie obchodzi mnie, co chcesz z nimi zrobić i gdzie je wkładać, możesz nawet dmuchać baloniki i rozdawać na placu zabaw.

Losowanie w środę o 20. Wysyłka paczkomatem.

#rozdajo #seks
NoMercyIncluded - Widziałem już na tym portalu #rozdajo rzeczy tak dziwnych i bezużyt...

źródło: comment_1666545916s4AUpb6lZ4hiO0lYVwXtDY.jpg

Pobierz
  • 75
@NoMercyIncluded: Faktycznie musi być kawał zaganiacza


@Superhiper: to zdjecie świetnie ilustruje problem, co z tego ze lateks się rozciągnie, jak na końcu każdej prezerwatywy jest „gumka receptura” odcinająca ukrwienie do penisa.

@NoMercyIncluded: Btw polecam markę „MySize” nie dość ze maja eleganckie rozmiary, to nie są okrągłe jak #!$%@? durexy, ani nawet eliptyczne, tylko w kształcie fiuta, ze szczegółami anatomicznymi ;)

O widzę ze masz je! Jest jescze rozmiar 72,
Jest jescze rozmiar 72, z innego materiału niż lateks ;).


@topikPajak: Właśnie widziałem, że jest 72 i zastanawiałem się nad nimi, bo niestety robię powrót do gumek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To jest taki materiał jak w Skynach, w sensie nie śmierdzi tak chamsko? To mi chyba najbardziej przeszkadza w MySize.
@NoMercyIncluded: nie wiem właśnie muszę zamówić, gdy odrywałem ze gumki maja rozmiary, nie było ich jeszcze na Allegro. (-ale mi się nie spiszy, bo oczywiscie kupiłem największe możliwe opakowanie, dwa razy xd)

Btw. Pewnie juz to wiesz, ale może ktoś przeczyta, można uprościć sobie poszukiwania, zmierzyć penisa w najgrubszym miejscu, i odczytać rozmiar sugerowany tabelki.
Druga oszczędnością będzie, skreślenie marki durex z listy, bez sprawdzania, bo oni robią wszystkie na jedno
@Mete: Kupiłem bo nie wiedziałem, że jest coś większego na rynku, więc pomyślałem, że i tak lepszych nie znajdę.
Powiedzmy, że mogłem popełnić lekkomyślną decyzję pod presją czasu ( ͡º ͜ʖ͡º)

I pod presją wielkiego garbatego nosa, większe opakowanie wychodzi znacznie taniej za sztukę i przesyłkę XD