Wpis z mikrobloga

Widziałem już na tym portalu #rozdajo rzeczy tak dziwnych i bezużytecznych, że pewnie nawet to ktoś zaplusuje XD

Mam jakąś setkę różnych prezerwatyw nabytych w trakcie poszukiwania pasującego rozmiaru. Znalazłem, pozostałe leżą od dwóch lat i się marnują.
Część pasuje na zwykłe pyrdki, część tylko na mikrusy 18cm #pdk, ale nie obchodzi mnie, co chcesz z nimi zrobić i gdzie je wkładać, możesz nawet dmuchać baloniki i rozdawać na placu zabaw.

Losowanie w środę o 20. Wysyłka paczkomatem.

#rozdajo #seks
NoMercyIncluded - Widziałem już na tym portalu #rozdajo rzeczy tak dziwnych i bezużyt...

źródło: comment_1666545916s4AUpb6lZ4hiO0lYVwXtDY.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@EtaCarinae: Nie, ale część wyprasowałem
Te pasante unique są dosłownie wyprasowane, to nie jest lateks tylko jakaś specyficzna technologia folii, kupiłem na próbę od razu 72 sztuki, bo były na promocji, okazały się dla mnie jeszcze gorsze, bo niezbyt się rozciągają powyżej pewnego poziomu XD
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: i ja bym mial zaufac randomowi z interenetu ? Kiedys pamietam akcje ze jakas babcia w kiosku specialnje dziurki robila. Wyszlo na jaw, jak jakies małolaty kupily je i napelnialy woda dla zartu( ͡º ͜ʖ͡º) Co drugi byl z dziurami a jak pokazali to rodzicom, to ci to zglosili na Policje.
  • Odpowiedz