Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki, gram od wczoraj na modpacku Gamma i mam pytanie do tych którzy się znają. To jest normalne, że każdy stash na mapie jest pusty i że dosłownie wszędzie leżą artefakty? Pierwszy wyjście z obozu samotników i nazbierałem chyba z 10 artefaktów za to każdy stash czy też skrzyneczka jak kto woli jest pusta. W dodatku chciałem sprzedać startowy pistolet ale ten dzban Sidor tego nie chcę mimo, że stan broni jest powyżej 90%.
#stalker #anomaly #gamma
  • 18
@Chlejus: Można sprzedawać broń, u traderów jest też czasem jakaś broń i ammo do kupienia. Nadal nie widziałem ubranek do kupna ale jak na razie to nie potrzebuję. Wiem, że zdobyczne pancerze można u Sidora wymieniać.
@Chlejus: w artefact melter można podnosić wytrzymałość artefaktów, Sacharov w Yantar skupuje, ale warto artefakty zostawiać, bo mozna je potem łaczyc w artefact melter
@Adkon: części od broni, i z armorów kupuje technik całkiem rozwalonych jedynie nie kupi
@CleMenS: ja ogólnie sprzedaje fanty, można sprzedawać cześci do broni/armora rozwalasz je multitoolem, a multitool naprawiam takim kamieniem plus + oprawianie mutantów nożem potem to daje w ramach questa jak ktos potrzebuje cos całkiem spoko z tego kasa jest .artefakty zostawiam bo można je potem łączyć w coś nowego (crafting)
@CleMenS: w gammie średnio się opłaca bawić w artefakty, znerfili je. Pytam randomów o questy, najlepiej jak się ich nazbiera i robisz wycieczkę po obszarach. Weź rzeczy ze skrytki, zanieś paczkę kumplowi, przynieś szlugi albo części mutantów (to najlepsze)