Wpis z mikrobloga

Dla nas, lewactwa, zdrowie psychiczne jest bardzo ważne. No chyba że jesteś prawakiem. To wtedy nie.
Wtedy jesteś "mocno zaburzonym człowiekiem z historią depresji, bipolaru, manii prześladowczych i ch*j wie czego jeszcze"

Jak ja wami, lewactwo, gardzę XDD

Jeden plusik - jeden owsik w hipokrytycznej doopie neuropka ʕʔ
#bekazlewactwa #lewackalogika #kanyewest #4konserwy #zdrowie #depresja
popierduuka - Dla nas, lewactwa, zdrowie psychiczne jest bardzo ważne. No chyba że je...

źródło: comment_1666458221Ql2iLOTApeUavW5yMFl873.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
więc nie wiem o co masz ból tyłka


@Devhar: o to, ze neuropa w falszywej trosce o zdrowie psychiczne pietnowała np ludzi krytykujacych lakukaracze (zauważali ze czlowiek leczacy sie psychiatrycznie byl idolem lewej strony na wykopie) a teraz z radoscią plusują wpis, w którym ci sami ludzie wykorzystuja czyjes problemy psychiczne do osmieszania swoich przeciwników politycznych. To juz 12345 odcinek podwójnych standardow i hipokryzji lewej strony. Podobnie jest z implikowaniem wszystkim
  • Odpowiedz
@popierduuka: murzyn już chyba miliarder więc te kontrakty z balenciagą czy innym adidasem może #!$%@?ć w czapkę powiedział coś co wiadomo od dawna, że ktoś kto nie jest ani naziolem w glanach ani ciepłym tęczakiem ma na świecie przesrane i wykopki jak te patusy na meczu co są za innymi drużynami się rzuciły na siebie XD
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: @Devhar: Tak samo greciątko ma problemy psychiczne ale po co ja sobie szczempie ryja to chodzi tylko o to, że jak ktoś jest fanatykiem to zawsze nagnie fakty w swoją stronę. Problem jest tylko taki, że jak napisał OP lewica sobie wyciera mordę zdrowiem psychicznym i jacy to nie są na wszystko tolerancyjni a potem sobie kręci z tego bekę jak akurat ktoś z taką chorobą ma inne zdanie
  • Odpowiedz
@rzep: ale jestes ohydnym manipulatorem xD brzydze sie takimi jak ty.

Wszyscy znaja fakty, obecnie smiejemy sie ze jakis odklejony typ je mowi i jest "oswiecony" w przeciwienstwie do klamliwych lewakow. A tutaj narracja ze ludzie chca sluchac odklejenca, a nie tego ze po prostu mowi prawde. Zgodnie z tym, ze kazdy, nawet najwiekszy glupiec ma szanse powiedziec prawde (fakt). xDD

Manipulatorzy polityczni sa okropni.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Jestem manipulatorem bo zwracam uwagę na fakt, że Kanye od lat jest chory psychicznie? xD

Uwielbiam te posty "obrzydzenia prawactwa". Jakoś nie obrzydza was używanie chorego psychicznie człowieka do swoich celów ani odmawianie człowieczeństwa osobom LGBT. To jest spoko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: znowu wywracasz kota ogonem? Jestes manipulatorem bo zaleznie od tego jaka chcesz narracje przyjąć tak przedstawiasz fakty aby w twojej wypowiedzi ta narracjs brzmiala
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: i nie jestem prawakiem. Jedynem indywidualista, ktore jakbys chcial skatogaryzowac to jestem neutralnym i naturalnym centrysta i mam beke z manipulatorow twojego pokroju
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Że co? O czym ty mówisz xD Przytoczenie faktów to manipulacja?

i nie jestem prawakiem. Jedynem indywidualista, ktore jakbys chcial skatogaryzowac to jestem neutralnym i naturalnym centrysta i mam beke z manipulatorow twojego pokroju


xD Jesteś prawakiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: no tak. Kazdy kto nie jest lewakiem to prawak. Zapisales definicje na wikipedii ns ten trmat i sobie do niej walisz. Bo tylko w twojej glowie ma ona znaczenie xD
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Ale jaką narrację przedstawiłem? Że Kanye West ma zdiagnozowane choroby psychiczne i historię napadów maniakalnych? To jest manipulacja?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: no taka ze jak ktos mowi prawde sle wolalbys aby sie nie zgadzala to zamiast obalic to co mowi obalasz osobe.

Z drugiej strony, jak psychicznie chory transwestyta itp cos powie to pokazesz mu wspolczucie. Twk dzialaja lewaki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: obal to co mowi niezaleznie od narracji do jego osoby jelsi uwazasz ze nie mowi prawdy, znajdziesz milion sposobow czysto logicznych, lub poprawnie erystycznych aby sie wypowiedziec na ten temat.

Nie musisz manipulowac.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky:

obal to co mowi niezaleznie od narracji do jego osoby


Ale co to ma wspólnego z manipulacją?

I co mam obalać? Jego opinie? Dyskutować można z argumentami a nie opiniami.
  • Odpowiedz