Wpis z mikrobloga

Dla nas, lewactwa, zdrowie psychiczne jest bardzo ważne. No chyba że jesteś prawakiem. To wtedy nie.
Wtedy jesteś "mocno zaburzonym człowiekiem z historią depresji, bipolaru, manii prześladowczych i ch*j wie czego jeszcze"

Jak ja wami, lewactwo, gardzę XDD

Jeden plusik - jeden owsik w hipokrytycznej doopie neuropka ʕʔ
#bekazlewactwa #lewackalogika #kanyewest #4konserwy #zdrowie #depresja
popierduuka - Dla nas, lewactwa, zdrowie psychiczne jest bardzo ważne. No chyba że je...

źródło: comment_1666458221Ql2iLOTApeUavW5yMFl873.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@popierduuka: No tak, bo przecież wszystko z gościem w porządku, nornalnie stable genius ( ͡° ͜ʖ ͡°) I zawsze skromny! Macie fajnego ulubieńca tygodnia, uciemiężone białaski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dla nas, lewactwa, zdrowie psychiczne jest bardzo ważne.


@popierduuka: Gdzie ta kontradykcja?

Na nstępnym banie poczytaj troche o logice, tylko z chłopskim rozumem nie pomyl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@popierduuka: jak psychicznie chore Julki które walą benzo jak cukierki wypisują swoje brednie o stu płciach i gender fluidyzmie to jest nauka i metafizyka a jak pan Kanye z depresją coś napisze to są to oczywiście prawackie brednie xdd taka natura neuropków
  • Odpowiedz
@popierduuka: ale gdzie ty tu sobie uroiłeś stwierdzenie, że zdrowie psychiczne nie jest ważne? Bo jest tu jedynie mowa o tym, że ten człowiek odleciał na tyle, że trudno brać to co mówi na poważnie, i jak na ironię dopiero w tym momencie prawaki zaczęły doceniać go w jakiś sposób.
  • Odpowiedz
@popierduuka: Nikt go nie ośmieszał tam przecież. Jedyne kogo ośmiesza rzep to prawakow, którzy nagle zaczęli powielać brednie Kanye chociaż facet odleciał już dawno temu i w ciągu jego chorych wypowiedzi wyłapali coś co im się spodobało
  • Odpowiedz
twoim zdaniem "ch#j wie co jeszcze" to nie jest kwestionowanie jego zdrowia


@popierduuka: nie wiem czy masz jakieś problemy z formułowaniem swoich myśli, czy po prostu są one tak głupie.
Tak, autor tego wpisu kwestionuje zdrowie Kanyego. Ba, powiedziałbym że robi to w #!$%@? wprost we wcześniejszych słowach, więc nie wiem czemu doszukujesz się tego akurat w stwierdzeniu "#!$%@? wie co jeszcze" XD Mało tego, generalnie jego zdrowia kwestionować nie trzeba, bo stan psychiczny Kanyego jest znany o lat. Koleś dosłownie swoją twórczość na tym opiera XD

próba
  • Odpowiedz
@popierduuka: mali, cyniczni hipokryci. Jeny ile ja bym dal za jakis klub/partie ludzi ktorzy kieruja sie prawda i dobrem jak wartosciami najwyzszymi a nie tylko MY, NASI, MOJE, a reszta nieistotna byle to byl NASZ.
  • Odpowiedz
@popierduuka:
Uprzedzając dodam że przecież wymienianie tu zaburzeń nie jest użyte jako obelga w stosunku do kogoś, kto ich nie ma (co notorycznie robią konserwy), nikomu się ich wmawiać na siłę nie próbuje. Tak, Kanye odleciał, niestety ma kolekcję różnego rodzaju zaburzeń, jest pośród nich jak Ash Ketchum, gotta catch 'em all.
I teraz się obudziliście z szanowaniem takiej osoby, jak w wyniku zaburzeń zaczęła #!$%@?ć jakieś kocopoły, a na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@popierduuka: to ktoś normalny jeszcze w ogóle tego rzepa traktuje na tym portalu poważnie? Przecież to klasyczny atencjusz bez większej wiedzy. Jak koronawirus była na topie to też wrzucał wpisy pod plusy.
  • Odpowiedz
Biedny czarnoskóry z zaburzeniami pewnie wynikającymi z lat dyskryminowania za pochodzenie a złe lewactwo go jeszcze śmie krytykować. Pierdzieleni rasiści.
  • Odpowiedz