Wpis z mikrobloga

Dla nas, lewactwa, zdrowie psychiczne jest bardzo ważne. No chyba że jesteś prawakiem. To wtedy nie.
Wtedy jesteś "mocno zaburzonym człowiekiem z historią depresji, bipolaru, manii prześladowczych i ch*j wie czego jeszcze"

Jak ja wami, lewactwo, gardzę XDD

Jeden plusik - jeden owsik w hipokrytycznej doopie neuropka ʕʔ
#bekazlewactwa #lewackalogika #kanyewest #4konserwy #zdrowie #depresja
popierduuka - Dla nas, lewactwa, zdrowie psychiczne jest bardzo ważne. No chyba że je...

źródło: comment_1666458221Ql2iLOTApeUavW5yMFl873.jpg

Pobierz
  • 75
twoim zdaniem "ch#j wie co jeszcze" to nie jest kwestionowanie jego zdrowia


@popierduuka: nie wiem czy masz jakieś problemy z formułowaniem swoich myśli, czy po prostu są one tak głupie.
Tak, autor tego wpisu kwestionuje zdrowie Kanyego. Ba, powiedziałbym że robi to w #!$%@? wprost we wcześniejszych słowach, więc nie wiem czemu doszukujesz się tego akurat w stwierdzeniu "#!$%@? wie co jeszcze" XD Mało tego, generalnie jego zdrowia kwestionować nie trzeba,
@popierduuka:
Uprzedzając dodam że przecież wymienianie tu zaburzeń nie jest użyte jako obelga w stosunku do kogoś, kto ich nie ma (co notorycznie robią konserwy), nikomu się ich wmawiać na siłę nie próbuje. Tak, Kanye odleciał, niestety ma kolekcję różnego rodzaju zaburzeń, jest pośród nich jak Ash Ketchum, gotta catch 'em all.
I teraz się obudziliście z szanowaniem takiej osoby, jak w wyniku zaburzeń zaczęła #!$%@?ć jakieś kocopoły, a na co
Biedny czarnoskóry z zaburzeniami pewnie wynikającymi z lat dyskryminowania za pochodzenie a złe lewactwo go jeszcze śmie krytykować. Pierdzieleni rasiści.