Wpis z mikrobloga

Dla nas, lewactwa, zdrowie psychiczne jest bardzo ważne. No chyba że jesteś prawakiem. To wtedy nie.
Wtedy jesteś "mocno zaburzonym człowiekiem z historią depresji, bipolaru, manii prześladowczych i ch*j wie czego jeszcze"

Jak ja wami, lewactwo, gardzę XDD

Jeden plusik - jeden owsik w hipokrytycznej doopie neuropka ʕʔ
#bekazlewactwa #lewackalogika #kanyewest #4konserwy #zdrowie #depresja
popierduuka - Dla nas, lewactwa, zdrowie psychiczne jest bardzo ważne. No chyba że je...

źródło: comment_1666458221Ql2iLOTApeUavW5yMFl873.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: wybierasz niepoprawny erystycznie sposob dyskusji. Nawet na najwyzssym poziomie erystyka to manipulacja ale pezynajmniej poprawna. Ty stosujesz obrzydliwy poziom dyskusji i manipulacji.

Nie dyskutować. Obalasz fakty. Po prostu pokazujesz ze to co mowi to opinia, a nie fakty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: ale wiesz ze nie obalisz wszystkiefo. Oboje wiemy se George Floyd to zlodziej i przestepca ktory jest sam sobie winny (to fakt). Wiemy ze BLM to byl ruch ktory legimityzowal przestepstwa i ostatceznie okazal sie oszustwem.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Ale o czym ty mówisz xD Znalezisko dotyczy słów Kanye, że "nikt nie ma gorzej niż biały mężczyzna".

Gdzie manipulowałem? Bo jakoś nie jesteś w stanie tego wykazać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: to jedna z wypowiedzi i ty zamiast ja obalic to robisz narracje ze to odklejeniec i aby go nie sluchac. Tutaj tez przyszedles i wgl o czyms innym gadasz, bije od ciebie manipulacyjna narracja.

O tym rozmawiamy, o tobie. Jakbys chcisl sie odnieść do jego slow to bys sie do nich odniosl bez mowienia o nim. Bo widzisz to jest to o czym pisze do cb, pomimo odklejenia nadsl moze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: przyjales narracjr ktora nadaje sie tylko do manipulacji glupimi ludzmi, ew wazjemnego walenia sobie konia bojowki lewicy/prawicy kiedy tocza potyczki "dyskusyjne" na poziomie gowna.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: No odnoszę się do konkretnego znaleziska xD Rozumiem, że to manipulacja wg. Ciebie.

I nie mam czego obalać, bo to są jego opinie. Nie podał żadnych argumentów ani faktów, które można by kontrować.

Jak napisze, że jesteś największym dzbanem na wykopie to też będziesz przygotowywał pracę naukową by mi udowodnić, że wcale nie jesteś? xD

Ciągle nie wytłumaczyłeś gdzie manipuluje przytaczając publicznie znane fakty na temat Kanye.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: pokazałem ci wyzej blsd logiczny ale moze jestes zbyt nie wyedukowany na to (albo to kwestia skilla, ja od zawsze bylem dobry z logiki i matematyki)

dobra koniec zabawy. Wydaje ci sie ze jako upo lewak czy inny sekciarz toczysz wielka walke z innymi ideologiami (szczeholnie prawakami) i pewnie wydajesz sie przydatny.

Natomiast z perspektywy normalnego czlowieka (centrysty) jestes posmiewiskiem. Nie masz zadnefo skilla erystycznego ani logicznego. Zupelnie nie masz
  • Odpowiedz
pokazałem ci wyzej blsd logiczny ale moze jestes zbyt nie wyedukowany na to (albo to kwestia skilla, ja od zawsze bylem dobry z logiki i matematyki)


@NewBlueSky: Nie pokazałeś mi żadnego błędu logicznego. Wytłumacz jak przytoczenie faktów o Kanye jest manipulacją.

Natomiast z perspektywy normalnego czlowieka (centrysty) jestes posmiewiskiem. Nie masz zadnefo skilla erystycznego ani logicznego. Zupelnie nie masz pojęcia o czym piszesz i co rovisz albo udajesz ze nie masz,
rzep - > pokazałem ci wyzej blsd logiczny ale moze jestes zbyt nie wyedukowany na to ...

źródło: comment_1666606887OofXAvuZShkHKK606f0bpZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: to nie opinia a fskt. Ale juz ustaliliśmy ze nie potrafisz rozróżnić jednego od drugiego (albo nie chcesz).

Ludzie na twoim poziomie rynsztokowej erystyki/manipulacji budza we mnie szczególne obrzydzenie.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Nie, to twoja opinia. Kolejny raz pokazujesz, że nie rozumiesz różnicy pomiędzy tymi dwoma określeniami.

Ludzie na twoim poziomie rynsztokowej erystyki/manipulacji budza we mnie szczególne obrzydzenie.


Nie mam zielonego pojęcia kim jesteś randomku, powtarzanie tego po raz 10-ty nie sprawi, że zacznie mnie to obchodzić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: jestems kims kogo obezydza twoj poziom rynsztokowych manipulacji. O tym jest ten wpis, normalnie bym go olal ale wszedlem tutaj i widzę, ze nadsl szerzysz poziom dna i manipulacji. Wiec musialem ci dac przypomnienie, ze sa ludzie z wyższego poziomu niz wasze gowno gierki lewicy z prawica i jestes dla nas clownem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: udajax ze nie widzisz wytlumaczenia ktore jest tu od początku na pewno twoje symulowanie nie sprawi ze nagle wyjedziesz na inteligenta. XDD upokarzaj sie dalej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@faithlesskubernetes: to ze nie posiadasz umiejetnosci logicznych ani erystycznych nie oznacza ze powinienes sie tym chwalic.

Pewnie lubisz tarzać sie w gownie w "dyskusjach" miedzy prawakami a lewakami ale robisz anryreklame swojej upo ideologii wsrod ludzi normalnych.
  • Odpowiedz