Wpis z mikrobloga

pod względów #!$%@? na opinie ludzi i życia po swojemu najman to trochę mój idol. #!$%@? niczego absolutnie się nie wstydzi i nigdy nie jest zażenowany sobą, co by nie #!$%@?ł zawsze z uśmiechem na ustach


@ziko100: ja myślę, że jednak wie jaki jest żałosny. Wystarczy zobaczyć jak wychodził wczoraj do Jóźwiaka na wotore - głowa spuszczona, przestraszony, ludzie na niego gwizdali. Po "walce" szybko uciekł do szatni w obstawie kilku
@imkobe: też myślę, że Marcin to tak naprawdę dobry biznesman. Tak samo jak Jola Rutowicz, która kreowała się na idiotkę z jednorożcem, a póżniej przyznała, że dobrze wie, że to jej pięć minut i musi je wykorzystać.
ja myślę, że jednak wie jaki jest żałosny. Wystarczy zobaczyć jak wychodził wczoraj do Jóźwiaka na wotore - głowa spuszczona, przestraszony, ludzie na niego gwizdali. Po "walce" szybko uciekł do szatni w obstawie kilku karków. On wie, ale zakłąmuje


@TantnisKrzyzowiaczek: Rozumiem szkalowanie Najmana ale bądźmy szczerzy to nie jest aż tak wielki idiota, żeby sobie z tego nie zdawać sprawę. On wie, że te jego pojedynki się skończą szybko po paru