Wpis z mikrobloga

@piff_paff: w necie opinie mało zachęcające. Biorąc pod uwagę cenę, równie dobrze możesz dozbierać te 2 stówy i kupić na amazonie moc toe od goldenfox, tam masz szycie ramowe i jakość na tyle wysoką że marka nie ma powodu do wstydu nawet przy porównaniu do takich kolosów jak red wings czy thorogood. Ostatnio nawet bootspy robił reckę goldenfoxów.
@piff_paff: Masz tam zdjęcia, na tym od góry prawy but jest brzydko zmarszczony, na zdjęciu z boku w okolicach czubków jest ciemniejszy pasek wysokości centymetra i nie jest to cień, na jednej pięcie też to widać. Nie żeby zdjęcie mogło przesądzić ale ja bym nie brał.

Gx
@NPC_358034: BootSpy to ułom trochę jest :-) Dla niego istnieją tylko szyte buty reszta się rozpada po roku, jak zedrzesz więcej niż warstwę gumy z obcasa to buty do wyrzucenia bo się nie da naprawić, shank nie ma znaczenia (no akurat ma, przyzwoite firmy wkładają go nawet do trampek) itp.
Polecam Rose Anwil, ten się nie pier.. tnie laczka na pół i omawia :-)

Gx
@Man_of_Gx: ano, recenzje w których tną na pół są super, widać jak na dłoni co jest dobrze zrobione a co nie

A co do szycia, to w sumie go rozumiem bo sam doszedłem do wniosku że klejonki to strata czasu, jeszcze mi się nie zdarzyło żeby klejony but nie okazywał oznak rozpadania w przeciągu roku.
@piff_paff: jeżeli szew jest prawdziwy a nie udawany - może ale taka warstwa kleju w szparze nie napawa optymizmem. W cenie 500zł można już mieć buty od renomowanej marki z recenzjami a nie noname. Przykładowo https://www.amazon.com/gp/product/B0B82D3G37/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1KKD2SHYEJEOG&psc=1 tu masz goldenfoxy szyte metodą goodyearwelt. Z opisu wynika że nie powinno doliczyć dodatkowych opłat a koszt dostawy i ewentualnego zwrotu ogarnie prime. Niestety nie mogę zweryfikować sam czy dolicza cło i opłaty celne czy
NPC358034 - @piffpaff: jeżeli szew jest prawdziwy a nie udawany - może ale taka warst...

źródło: comment_16669725649uC5WKNgCCVl28ouXcfNBC.jpg

Pobierz