Wpis z mikrobloga

Powinni mieć telefony do największych ruchaczy w mieście i w pierwszej kolejności dzwonić do nich


@Slavcel: gorzej jakby powiedziała "mam 16/17 lat", a potem na chatę robią ci wjazd domorośli łowcy p-------w, bo okazało się, że gówniara (bez paletki) ma 14 lat.
  • Odpowiedz
@Slavcel: czyli do karłow-zakolaków j---k, bo przecież wiadomo że to niski przegryw co się naczytał redpillu dużo rucha, a nie jakiś tam oskarek developersky 192cm wzrostu z ryjem 8/10

pierwszy na liście jest @przegryw162cm obraca najwięcej modelek tygodniowo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@harold97: nie zdazylem edytowac - po drodze jeszcze klamala ze ojciec ma odebrane prawa, ciekawe czy jakies konsekwencje poniosla.
Koles mowil tez ze wczesniej niemal rok syna nie widzial bo kobieta utrudniala, wiec w koncu silowo zabral

Potem sprawa przycichla, wiec wyglada na to ze to jednak ojciec mial racje, bo malo prawdopodobne ze polskie media by zamilkly jakby to kobieta byla ewidentnie pokrzywdzona
  • Odpowiedz
@Slavcel: @2906518: @harold97: @Barto_: śmieszki śmieszkami. Skończyło się tym razem w miarę "szczęśliwie". Nie zapominajmy jednak, że na podobnyxh scenariiuszach opierały się dramaty imiędzy innymi w spockiej Zaotce Sztuki gdzie małoletmie dziewczyny były wykorzystywane. W klimacie heheszek akonczyła się też historia i życie Iwony Wieczorek. Gdzie też młoda dziewxzyna wyszła na impreze i nie wróciła. Nigdy.

Daleko mi od simpa czy białorycerzyka. Jestem dorosłym facetem i mam świadomośc,że małolat- czy to dziewczyna czy chłopak może zbładzic w życiu, bo niekoniecznie w swoim życiu wie jakie wybory podejmować. Tymbardziej jeśli ludzie poxhodzą z różnych środowisk.

Wiem, że beka z laski, że poszła a tango i
  • Odpowiedz