Wpis z mikrobloga

@s-k-fantasyfactory: #!$%@? co mogło nie wypalić w foodtrucku pdzdviez nie płaca tam czynszu 5k xD


@Jamniki2: Przeważnie w polskich firmach jak coś nie wypali to koszta prowadzenia firmy takie jak - leasingi, kredyty, hipoteki - czyli to wszystko z czego składa się cena bułki - bo wiecie, państwo które prześladuje biednych przedsiębiorców łatwo przechytrzyć i np #!$%@?ć kredytów i zobowiązań tak żeby zacząć być bogatym od pierwszego dnia dotacji na
@s-k-fantasyfactory: dzieki za wpis, nie mam face'a to bym nawet nie wiedzial. Szkoda bo jak dla mnie jeden z lepszych lokali burgerowych, pamietam ich jeszcze z Kupa i ten szok kiedy pierwszy raz sie sprobowalo od nich buly. Wielka szkoda. Z tego co wywnioskowalem to chyba koszty ich zjadly albo zjedza stad decyzja o zamknieciu.
w porównaniu do konkurencji jedne z tańszych obecnie burgerów w Krakowie z taką jakością (porównując do moa czy gruba buła to 10-20% taniej).


@niemodnie: sprzedawaj jedzenie 20% taniej. Dziw się, że nie wychodzisz na plus.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s-k-fantasyfactory: z mojej wizyty w Krakowie jedyną nazwą ulicy, którą zapamiętałem, była ul. Kupa - bo raz, że był tam ten food truck z chyba najlepszymi burgerami jakie jadłem w Polsce (fakt, że na ostrej gastrofazie, ale zapamiętałem go zajebiście), a dwa, że śmieszna nazwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)