Wpis z mikrobloga

Panie, ile to waży? Da radę to bez napędu odsunąć w zimie?? Stal konkretna


@Bryll: duzo. Rama spawana jeszcze za komuny chyba. Ogolnie caly dom jest zrobiony z tak okrutna nadwyzka materialowa, ze szok. Mury po pol metra grubosci, w srodku welna mineralna itd. Pod tym podjazdem za brama bylo kiedys szambo, ktore skuwalem jak zakladali kanalizacje. Ile ja sie wtedy namordowalem, bo strop tego byl zbrojony szynami kolejowymi, 1.5 calowymi
lekko pewni chodzi bo dobry rozstaw tam ma wózków.


@Voyo: nie ma tragedii. Kobieta 65 lat daje rade. Ogolnie tam mial byc docelowo naped - nawet kable sa pociagniete kolo dwuteownika z rolkami. Silnik lezy w garazu ale zaczeka chyba do wiosny...
@Bryll: nie mylę się bo żyje z montażu i serwisu napędów do bram. A to, ze takie spotykasz to but na ryj dla tego co ja zrobił bo to może kogoś zabić. Spotkam takie rzeczy i z góry mówię klientowi, ze w tej formie tego nie dotykam i albo się żegnamy albo przerabiam, żeby brama chodziła w poziomie a lukę pod brama załatwia się w inny sposób. Np szyna jeździ w
@VibeUK: Piękne. Zrobić coś dobrego w tej cenie w tak #!$%@? czasach - szacunek. Ze świecą szukać takich ludzi. Też się powoli przymierzam do własnej produkcji łóżka, bo te kupne mają słabą nośność. Tyle że właśnie ceny materiałów mnie ostatnio zniechęciły.
@VibeUK drewniane ogrodzenia oprócz wielu plusów mają jeden znaczący minus: czymkolwiek byś tego nie zabezpieczył to i tak po zimie nadaje się do ponownego malowania. Mówię to z własnego doświadczenia.