Wpis z mikrobloga

Niekoniecznie popierać, lecz pozwolić wybierać i wspierać w podjęciu decyzji.

Ani lewica, ani prawica, ani za czy przeciw aborcji lecz możliwość świadomego wyboru w inteligentnej, mądrej, odpowiedzialnej wolności. Bez skrajności, bez polityki I religii.
  • Odpowiedz
@Waski_jest_debesciak: odpowiedz: tacy głupcy jak ty. Pozyteczni idioci pomagajacy osmieszyc strajki bo jedna z medialnych liderek się nie podoba. Byłeś chociaż #!$%@? na tych protestach i się zniechęciłeś rzeczywiscie? Czy po prostu jesteś takim marnym trollem, który powiela propagandę dla debili udając, że to jakaś Lempart jest powodem dla którego nie popieraasz walki o równe prawa? #!$%@?, ważą się losy podstawowych ludzkich praw, a ten #!$%@? coś, że jakaś baba mu
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Niestety pani Lempart to Kijowski 2.0 i utopiła cały potencjał tego zrywu, aczkolwiek same protesty wspominam świetnie, teraz też bym poszedł bez zastanowienia.
  • Odpowiedz
ale ja i tak ich wliczam do pisowców, bo brak głosu to też głos :p

a jesli pis im nie zalazł za skórę aż tak aby zagłosować przeciw, to znaczy że im się podoba ¯_(ツ)_/¯


@TheGreenBastard: święte słowa!
  • Odpowiedz
Każdy jeden konserwatysta popiera zamordyzm PISu, nie widziałem na oczy wypowiedzi w stylu, że ktoś jest konserwą, ale nie popiera PIS


@Zgrywajac_twardziela: a ja widziałam całkiem sporo. Tylko że każdy nie-PiSowski konserwatysta był z kolei korwinistą czy konfederatą, więc to trochę z deszczu pod rynnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Waski_jest_debesciak: @Sandrinia: Wszędzie tam gdzie pojawia się lewactwo to wszystko trafia szlag. Protest był w słusznej sprawie, ale Ci idioci zrobili sobie swój własny folwark rozpychając się ze swoimi lewicowymi dyrdymałami przysłaniając całe clue protestu. Lempart jest twarzą tej kompromitacji i wizytówką chamstwa i prostactwa. Obrzydliwe babsko.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: już 2 lata i nadal znienawidzone przez przegrywów "Julki" dzierżą puchar zorganizowania największego zrywu społecznego ostatniego dziesięciolecia (albo i dłużej). Zdjęcie jest z Warszawy, ale nawet w małych miastach powiatowych były prostesty.
  • Odpowiedz
Tak jak uważam, że Lempart była nieporozumieniem tak samo myślę, że nawet jakby na czele tych strajków stał papież to by to nic nie dało. W którymś z maili Dworczyka było, że w pisie brali od uwagę nawet wysłanie żołnierzy na strajk. A to pokazuje tylko, że tu nie chodzi w ogóle o wypełnianie woli narodu/dbanie o jego dobro tylko o realizację jakichś wizji wąskiej grupy/jednego człowieka. PiS ustawia państwo jak chce.
  • Odpowiedz
@ksndr:

a ja widziałam całkiem sporo. Tylko że każdy nie-PiSowski konserwatysta był z kolei korwinistą czy konfederatą, więc to trochę z deszczu pod rynnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak jest konfederatą czy Korwinistą to też popiera PIS, bo Konfa popierała pisowskie zmiany w tym temacie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Niszowe postulaty nigdy nie były postulatami tego protestu


@marcaj: te "niszowe" postulaty często były głównym tematem na konferacjach prasowych liderów protestów

sorki, ale jeśli oglądałem te konferencje i widziałem ich tematykę, a Ty próbujesz mi powiedzieć, że były tylko niszowe to nie widzę sensu dyskusji
  • Odpowiedz
@Sandrinia prawdopodobieństwo, że spotka to kobietę jest statystycznie pewnie mniejsze niż udział w ciężkim wypadku samochodowym. Przygnębiające jest to, że protesty odbyły się w tak błahej sprawie a gdy każdego dnia komplikuje się coraz bardziej prawo, marnuje pieniądze, podnosi opłaty i podatki, marże spółek energetycznych idą w górę to nikt na ulicę wychodzi. Ot demokracja, rządy przeciętnego, zmanipulowanego tłumu.
  • Odpowiedz