Wpis z mikrobloga

@theicecold: Yup. Jest jeszcze grupa ludzi płci dowolnej, która uważa, że kobiety są z gruntu głupie i ze złymi intencjami. Przecież kobiety specjalnie zachodzą w ciążę, żeby je później terminować. Bombastyczna sprawa, rewelacja. Nie ma większej przyjemności dla kobiety niż usunięcie ciąży, a już zwłaszcza takiej, o którą się starały latami.
  • Odpowiedz
ocenić czy jest zagrożone czy jeszcze nie


@miki4ever: Proste, jak masz w sobie martwy płód to zawsze, ale to zawsze jest zagrożone zdrowie i życie matki. Nie wolno czekać na samoistne poronienie, bo kończy się tak jak się skończyło ostatnio.
  • Odpowiedz
tacy debile jak ty co złapali się na pisową propagandę że przez jakąś babę masz nie popierać sprawy


@marcaj: a jeśli taka Lempart odniosłaby sukces i zaczęła wprowadzać swoje projekty? to mogłoby być gorsze dla obywateli niż rządy Pisu, więc zrozumiałe, że ludzie rezygnowali z udziału w protestach
  • Odpowiedz
Przecież kobiety specjalnie zachodzą w ciążę, żeby je później terminować. Bombastyczna sprawa, rewelacja. Nie ma większej przyjemności dla kobiety niż usunięcie ciąży, a już zwłaszcza takiej, o którą się starały latami.


@pani_noc: przecież te głupie baby sobie nie zdają totalnie sprawy z tego, że jak zajdą w ciąże i potem przeprowadzą aborcję w niekoniecznie dobrych warunkach, to potem może to zagrozić ich zdrowiu!

Aborcje wykonują totalnie dla zabawy i nie
  • Odpowiedz
@theicecold: No nieźle, nieźle. Mam nadzieję, że nie robisz z gęby ścierki i pójdziesz na Marsz Niepodległości świętować kolejną rocznicę jej odzyskania. Osoby organizatorów i część uczestników nie powinny mieć dla ciebie znaczenia.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: przecież skrajny dziwadła typu taka lenpart to osoby opłacane przez kaczora, żeby wyśmiać tego typu ruchy. i co po Tych protestach? Cała para poszła w gwizdek. Pan Kaczor strateg
  • Odpowiedz
@miki4ever: Nie ma znaczenia. Słowo klucz zagrożone. Nie jak już się pogorszy. Prawo wyraźnie mówi: zagrożone.

Przerwanie ciąży może być dokonane wyłącznie przez lekarza, w przypadku gdy:

1)
ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej,

Nie moja wina, że lekarze nie znają znaczenia tego słowa.
  • Odpowiedz
No nieźle, nieźle. Mam nadzieję, że nie robisz z gęby ścierki i pójdziesz na Marsz Niepodległości świętować kolejną rocznicę jej odzyskania.


@bnz44: na marsz niepodległości to pewnie nie, bo zwyczajnie nie chce mi się jechać aż do Warszawy.

Jest natomiast odpowiednik tego typu imprezy w Gdańsku i Gdyni - z dużym prawdopodobieństwem się wybiorę.
theicecold - > No nieźle, nieźle. Mam nadzieję, że nie robisz z gęby ścierki i pójdzi...

źródło: comment_1666431456R5wNWyECDH3o9A8W28rZcT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sandrinia: julki wyszły, podarły #!$%@?ę, bo tak na fejsbuczku pisali, porobiły fotę, pewnie #!$%@?ły się z kimś na ulicy i pora na chatę XDD tak można podsumować ten protest


@dymitrop: mamy kolejnego buzzwordowca w wątku, witamy.
  • Odpowiedz