Wpis z mikrobloga

@brunoted: błaha sprawa? Wszystko z głową dobrze, czy po prostu jesteś sam i nie grozi Ci spłodzenie ciężko chorego dziecka?
I jeszcze ten whataboutism, po raz kolejny w tym wątku. Pisałam to już kilka razy i powtórzę - ja nie zorganizuję protestu w sprawie inflacji itp., bo w świecie politycznym jestem nikim, natomiast jeżeli ktoś inny zorganizuje, to chętnie wybiorę się protestować, bo to TEŻ bardzo ważna sprawa.
Niektórzy przejawiają jakąś
  • Odpowiedz
Z bardzo wielu historii, które słyszałam, Holandia wypada lepiej. W Czechach wywoływany jest poród, w Holandii znieczulenie ogólne i łyżeczkowanie na śpiocha.


@pani_noc: Nieprawda, w Czechach też jest łyżeczkowanie na śpiocha w znieczuleniu ogólnym, nie wiem, skąd takie informacje ()

Interrupce se provádí v celkové anestezii. Podtlakovou kanylou (vakuumaspirace) se odsaje těhotenská tkáň z dutiny děložní.
  • Odpowiedz
@holka-kofolka: Z pierwszej ręki. Wszystkie babeczki, które poznałam i które terminowały w Czechach, rodziły. Może trafiały do takich klinik? Nie wiem. Ale dzięki za sprostowanie i odnotowuję, że w Czechach jest możliwość kasacji w znieczuleniu ogólnym.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: to nie jest dziecko, niezależnie od tego, ile razy to powtórzysz. Płód nie czuje bólu do 20 tc, więc tym bardziej nie widzę nic złego w aborcji do 12 tc.

Nie zamierzam prowadzić jałowej dyskusji, zwłaszcza że rozumiem twój punkt widzenia (a ty mojego prawdopodobnie nie) - gdy miałam mózg zaczadzony religią, to też byłam bardzo przeciwna aborcji, jednak gdy uwolniłam się od religii i otworzyłam się na to, że
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: no jak na tytoniu jest napisane "dziecko" to rzeczywiście świadczy o tym, że to dziecko () wcale dzieci z domów dziecka nie popełniają samobójstw, wcale! Tak wspaniale im się tam żyje. Ja mam empatię dla żyjących już ludzi, a nie dla nie czujących bólu płodów.
Poprzedni wywód zakończyłam tym, że nie przekonasz mnie, ani ja ciebie. Więc odpuść.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Pobij mnie za obrazek.

wcale dzieci z domów dziecka nie popełniają samobójstw, wcale!

Jakieś liczby? Generalizować można dopiero od 70%. Od argumentów naukowca uciekasz jak najdalej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KawaJimmiego - @Sandrinia: Pobij mnie za obrazek.
 wcale dzieci z domów dziecka nie p...
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: i nie zamierzam cię bić, rozumiem twój punkt widzenia, choć się z nim nie zgadzam. Nawet go szanuję wyobraź sobie! Czego nie można powiedzieć o szacunku z twojej strony wobec cudzych poglądów.
  • Odpowiedz