Wpis z mikrobloga

Napiszę to któryś raz ale na pewno nie ostatni!
Walić fejsbuka za to, że zabił fora internetowe!

Mam dość rzadki samochód (ogólnoświatowa grupa posiadaczy na fejsie ma tylko kilkanaście tys. członków), miałem dość specyficzny problem. Zadałem pytanie na grupce, nawet kilka razy, brak odpowiedzi, dosłownie zero komentarzy.
Szukanie czegokolwiek za pomocą wyszukiwarki na grupie pominę bo to nieśmieszny żart

Zacząłem grzebać po starych forach, post z 2007 roku: obok pedału gazu, odchyl dywanik, odkręć dwie śruby od skrzynki bezpieczników, odchyl ją sobie za pomocą jakiegoś narzędzia, wyciągnij moduł co jest za skrzynką, otwórz go, szary rezystor pewnie masz przepalony...
Kupiony, przelutowany, GOTOWE, DZIAŁA!

Niestety niektóre fora już całkiem umierają przez nieopłacony hosting/domenę wraz z całą swoją wiedzą w tysiącach postów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#motoryzacja #diy #majsterkowanie #samochody #zalesie
  • 64
  • Odpowiedz
brak odpowiedzi


@Enignum: ciesz się, że Cię jakieś głąby nie wyzywały, bo to standard na tych grupach fb, bynajmniej polskich. Zadajesz pytanie i zaraz komentarze typu "hehe jak morzna o takie coś pytać" i inne teksty nie wnaszace nic do konwersacji. Albo jeszcze lepiej jak coś chcesz sprzedać - "szwagier szwagra to takie dwa razy taniej kupił". Nie ma nic gorszego niż grupy na FB. Aż dziwię się czasami, że ludzie
  • Odpowiedz
a fb oferował dużo więcej możliwości.


@Cztero0404: Kiedy FB oferował więcej możliwości poza lepszym kontaktem? XD Ludzie przestali korzystać z komputerów a na telefonie cieżko się przegląda starego typu fora. Aplikacje zdominowały internet, dając namiastkę dawnych for internetowych w postaci grup i ludzie przestali wchodzić na fora bo teraz mają "instant" grupki z aktywnością za jeden klik.
  • Odpowiedz