Wpis z mikrobloga

Trochę nostalgłem na to co mi twarzoksiąg przypomniał (,)

7 lat temu kiedy jeszcze montowałem mirkom grzyby w domach, a moj E3przyjaciel był przy mnie już wtedy - tyle razem przeżyliśmy, tyle przewieźliśmy płytek, drzwi, narzędzi, silników i innych budowlano-mechaincznych rzeczy a ten nadal niestrudzenie przy mnie trwa. Przebieg już ponad 400k km i pary mu nie brakuje, ciekawe czy się uda dojechac do miliona :D

A dzięki #lpg jeżdżę za pół darmo od lat :D

To jest porządne auto a nie jakieś hovno z przednim napędem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#touringmasterrace

#samochody #pokazauto #sorekcharityltd #bmwsorka #samochody #bmw #uk
sorek - Trochę nostalgłem na to co mi twarzoksiąg przypomniał (╯︵╰,)

7 lat temu ki...

źródło: comment_1666380321G0dy4ifAqYs097DMivjRJO.jpg

Pobierz
  • 13
@sorek: Od pół roku też jestem właścicielem e39 w turasie, silnik 3.0 benzyna. Zakochany w nim jestem. Na ten moment całkowita seria, zrobienie rozrządu mnie czeka, przed zimą albo w trakcie będę pozbywać się całej rdzy (na szczęście dużo nie ma), olej w skrzyni biegów do wymiany a później wleci mpakiet, ładne koło i pewnie w inny kolor poleci,
@BigDaddyy: jak masz możliwośc to polecam jakieś dobre zawieszenie (msport + sprężyny eibach albo BC-coils - bardzo wygodne), do tego anti roll bary z Msporta bo to poprawia mocno własciwości jezdne.

Dbaj i jak masz pytania to wal, wiele rzeczy można fajine zmodować by nie powodowały problemów w przyszłości (jak np. metalowa DISA) itp.