Wpis z mikrobloga

@schnzq: dokładnie, dobry jesteś xd my mamy go od roku, aczkolwiek ona używa z niego raczej tylko słupków, dopiero ostatnio zaczęła się jeszcze na nim kłaść. i jedyne co póki co się z nim dzieje, to że sizal, którym są obite słupki, wypadałoby już gdzieniegdzie trochę przyciąć, bo pojedyncze włoski dość mocno odstają. to twój musiał solidnie wykorzystywać potencjał tego drapaka xD
Mój lubi na nim leżeć od początku kiedy był małym kotkiem (1,5kg) ale trochę mu się urosło i jako 6,5kg kocur daje popalić półkom (ta jest jego ulubiona). Sizal niestety już się kończy, w kilku miejscach wychodzi już spod niego rurka. Chyba powoli czas rozejrzeć się za nowym, ale strasznie podrożały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@schnzq: no to ona waży połowę tego, co twój kot XD także to też ma tutaj na pewno znaczenie

no, wszystko drożeje masakrycznie niestety :( jeśli nie masz kasy na nowy drapak, to zerknij czy nie wyjdzie ci taniej kupno sznurka sizalowego i obwiązanie słupków na nowo, o ile pozostałe elementy drapaka są w spoko stanie
@black-kitsune: Nie wyjdzie taniej, te sznurki sizalowe też są drogie bo z ciekawości sprawdzałem czy nie byłoby to bardziej opłacalne od zakupu nowego (naprawa pojedynczego słupka to jakieś 80-90zł i dużo zabawy). No ale pozostałe słupki też są już mocno wyeksploatowane i zastanawiam się nad zakupem czegoś stabilniejszego i takiego, żeby kot nie wystawał leżąc, tylko ciężko o solidny i jednocześnie ładny drapak. I tak po tylu latach się już kilkukrotnie
@schnzq: aj, no to rzeczywiście opłacalniej jest kupić nowy drapak

stabilniejszego i takiego, żeby kot nie wystawał leżąc, tylko ciężko o solidny i jednocześnie ładny drapak


tu się nie zgodzę, myślę że choćby drapaki z Natural Paradise są bardzo eleganckie, a przy tym to ponoć jedne z najsolidniejszych drapaków. widziałam też zresztą dwa drapaki z tej firmy u znajomych i są mega. też mi się strasznie marzy w przyszłości. zerknij na