Wpis z mikrobloga

owiedzą, że zaawansowana termowizja jest niepotrzebna, bo armata 2A46 i tak ma zasięg mniejszy niż 5 km. Raz na jakiś czas rzucą tekstem, że to nierozsądne jest


@sklerwysyny_pl: nie zdziwie sie jak w tych broniach nie mieli zadnej amunicji i im ja zabrali wczesniej dla pewnosci
  • Odpowiedz
@ol_Io: ma miny jakby wiedział że go w bambuko robią... nie chce mi się wierzyć że nie wie jak jest naprawdę, ale pod publiczkę musi trzymać fason. Gdyby naprawdę go trzymali w bańce informacyjnej to by chciał zobaczyć magazyny gdzie leżą tysiące takich zestawów, a nie 5 wojaków.
  • Odpowiedz
@SzotyTv: Ciekawe, może on rzeczywiście nie wie jakie to wszystko naprawdę jest gówniane, tylko mu robią takie ustawki?


@Reinmar93: > W ten sposób przedstawiane są Putinowi zmobilizowane siły rosyjskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SzotyTv: ty znasz wersje propagandową przeciw rosyjską a on g wie bo zarządza w skali makro i takim gównem to sie nie zajmuje. A wierchuszka swoje robi i swoje
  • Odpowiedz
@SzotyTv: 1:11 Przywódca drugiej armii świata ogląda kalosza z Decathlonu, ja prdl.

Pewnie myśli: no i zajebiste, ocieplane, nawet mój rozmiar i tylko trzysta rubli, w sam raz na przejażdżkę na niedźwiedziu i w ogóle zima idzie a ja jak ten debil w jakiś oxfordach... Powiem niech mi ogarną ze dwie pary, tylko żeby były podwyższane.

Z Putina, oficerów i żołnierzy bije taki entuzjazm i duch bojowy że zastanawiam się
  • Odpowiedz
@SzotyTv: 1:40 Tak to bym sobie karimaty nawet na wycieczkę w Beskidy nie zabrał... Raz że nie zwinięta na maksa! Dwa że przytroczona w poprzek, a nie wzdłuż plecaka, a trzy że w zasadzie to nie przytroczona tylko wciśnięta pod jakieś szelki.... onuce nawet szopki porządnie zrobić nie potrafią...
  • Odpowiedz
Ciekawe, może on rzeczywiście nie wie jakie to wszystko naprawdę jest gówniane, tylko mu robią takie ustawki?


@Reinmar93: Może nie rozumie, że te wszystkie komplety ubiorów zimowych to obecnie jego oraz jego aparatczyków złote kible w pałacach nad morzem czarnym, plus jachty na morzu śródziemnym. Syndrom wyparcia w ruskich mongołach zawsze mocny.

Inną kwestią jest to co rozumie przeciętny kacapik. Były jakieś informacje, że sprzętu nie ma, to car pojechał
  • Odpowiedz