Wpis z mikrobloga

@mykawz300: oj. Dziekuje, to miłe,() Ty tez mnie wku*wiłaś usuwaniem konta swojego czasu(,) Ale jest tu jeszcze tylu fajnych Mirków i Mirabelek, że jak zamilknę to pewnie mało kto zauważy

Poki co bawmy się fajnie jak na wiejskie wesele przystało (ʘʘ)
@Karynka2_0: nie mam pojęcia kto był założycielem! TVN eliminuje na wstępie, od zawsze był bardziej oceniany i krytykowany aniżeli propsowany.

Szkoda, że nie doczekam się żadnego żartu z Twojej strony. Lubię dobrą zabawę, ale nie narzucam takowej nikomu. Spoko!
@mykawz300: a co się wyprawia na tagu? Sama na mnie niedawno wyjechałaś za mój pogląd zaczynajac od tego, że Ci mnie żal. Z @Rosalinea pisząc takie głupoty dla mnie stosujecie podwójne standardy. Inne względem siebie, inne względem innych. Bo wbrew WAszemu mniemaniu nie wszystko co pisaliście ociekało sarkazmem i poczuciem humoru i zdarzało Wam się nieraz moralizować. A inni maja pisać pod czyjeś dyktando.
@Karynka2_0: to ze ty coś odbierasz tak jak chcesz to nie jest mój problem, przeczytaj jeszcze raz mój komentarz to może zrozumiesz co miałam na myśli ¯\(ツ)_/¯ jak narazie widzę, ze ty wszędzie chcesz wszystkich umoralniac ( ͡º ͜ʖ͡º) jak ci nie pasuje coś we mnie daj mnie na czarna listę i oszczędzisz sobie nerwów nie widząc moich komentarzy ¯\(ツ)_/¯
@Rosalinea: bawię się po swojemu, jak chcę i z kim chcę. Nie będę czegos wymyślać, żeby komuś udowodnić, że mam poczucie humoru. Bo Rosalinea z Wykopu ma takie oczekiwania co do kontentu. A sarkazm, który tak lubisz często idzie w parze nie z poczuciem humoru a z nieco mroczniejszymi cechami. Jakby mnie ten tag nie bawił, to by mnie tu nie było.