Wpis z mikrobloga

@Rosalinea:

z pewnością… spedytorka, która nie zna aktualnych cen paliw, tym bardziej nie pogada o nich po koreańsku XD


Spedytor jest to osoba prawna lub fizyczna (przedsiębiorca), której celem działania jest organizowanie przewozu ładunków. Spedytor za odpowiednią opłatą świadczy usługi spedycyjne na rzecz osób prawnych lub fizycznych, względnie na potrzeby własne. Organizuje przewóz, wystawia dokumenty spedycyjne (listy przewozowe w zależności od użytego do transportu towaru środka transportowego, np. CMR/list przewozowy- transport
@Rosalinea: @mykawz300 nie siedzę na żadnych grupach, wiec do końca nie wiem o co Wam chodzi ale to co widzę tutaj, to część wykopu ma wysokie mniemanie o sobie, swoje poczucie humoru uważa za wręcz wybitne (a innych za słabe) i sobie daje prawo do umoralniania a innym je odbiera. Krótko mówiąc ma przerośnięte ego. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tag czytam od 3 edycji i niczym szczególnym się nie
@summer: dziękuję! Nareszcie poznałam wikipediową formulkę spedytora.

Ale z doświadczenia wiem, że samo się nie liczy. Jeżeli zarządzasz flotą i w to wchodzi czynnik ludzki (czyli kierowcy) a także karty paliwowe i rozliczanie kilometrów, kontrola nad spalaniem aut i uczciwością kierowców, to żaden program za Ciebie tego nie zrobi. Program lub apka pokaże Ci czy do benzyniaka ktoś nie zatankował diesla ( czyli do walizki) ale to sam musisz kontrolować i