Wpis z mikrobloga

jeszcze coś czy już skończyłaś? Bo fasolkę gotuje.


@mykawz300: taa, to nie przeszkadzam, bo to rzeczywiście bardzo absorbujące zajęcie :D jeszcze się przypali i zabiją mnie moje własne wyrzuty sumienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek ja-wykopek niższego sortu uniżenie dziękuje za zaszczycenie mnie tą, jakże wymagającą ogromnych nakładów energii (ale jakże dowcipną) odpowiedzią! I Tobie również @Rosalinea.
A odpowiedz brzmi: tak, skończyłam :D Ale
  • Odpowiedz
@mykawz300: Uczę się od Mistrzów :D przecież ta Wasza dyskusja w kółeczku wzajemnej adoracji to jedna wielka hipokryzja i tylko dlatego zareagowałam . Ja też mogę być hipokrytką. W przeciwieństwie do Was nie mam z tym problemu i się nie wypieram :D
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: jak się kogoś upomina o coś to należałoby być konsekwentnym i dawać przykład xD ale ty masz to po prostu we krwi ¯\_(ツ)_/¯ wybacz ale mam twoja opinie o mnie w otchłani kiszki stolcowej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mykawz300: chęć bycia konsekwentnym to coś, co często jest wykorzystywane w technikach manipulacji. A że w pracy często mam do czynienia z manipulantami to za Twoją „radę” podziękuję :) za to skoro mi już Ty taką dajesz to sama daj przykład, jeżeli nie chcesz moralizatorstwa na tagu. Bo poza kiepskimi argumentami nie wnosisz nic ciekawszego od innych, chociaż najwyraźniej myślisz inaczej :) Poza tym mam wrażenie, że kompletnie nie rozumiesz
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: a No tak, to ty jesteś najmądrzejsza przecież i wszystko wiesz xD bardzo dobrze ze ty wnosisz () ciekawe od kiedy to potrafisz czytać w myślach innych :D śmieszna jesteś w tych swoich wysrywach, bo sama się #!$%@? do innych, a potem srasz pod siebie z wrażenia jaka jesteś bystra xD
  • Odpowiedz
@mykawz300: czyżby? To ja dziele ludzi na tych z Wykopu i tych gorszych z FB, tych mniej bystrych i zabawnych? Przecież to Wy zrobiłyście. Skąd argument o czytaniu w myślach ? W przeciwieństwie do Ciebie nie uważam, żebym cokolwiek tu wnosiła :D poza tym skąd ten atak teraz? Nie napisałam, że ludzie nic ciekawego nie wnoszą. Nie napisałam też, że Ty nic ciekawego nie wnosisz. Napisałam, że nie wnosisz nic
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: Bo poza kiepskimi argumentami nie wnosisz nic ciekawszego od innych, chociaż najwyraźniej myślisz inaczej :) - twoje słowa, jakbyś nie zauważyła to nie tylko my piszemy o fb, a wielu użytkowników wykopu, ty po prostu szukasz na sile czegoś, żeby się dowalić. Dziewczyno nie znasz mnie i g*wno o mnie wiesz, a tym bardziej o moim ego () poczytaj swoje komentarze i przemysl swoje ego…
  • Odpowiedz
@mykawz300: ale Twoje ostatnie komentarze świadczą o czymś innym. Duże ego łatwiej zranić. No a argumenty miewasz kiepskie. A w zasadzie powinnam napisać, że ich nie używasz, bo rzucisz hasło hipokryzja darując sobie dlaczego. I to i tak coś „poza”. Wiem co napisałam. Przecież jakby tag był nudny, to bym go nie czytała. A odniosłam się do niehumorystycznego komentarza, bo taki nie był. Z czym się mam doprowadzić do porządku
  • Odpowiedz
@mykawz300: i dlaczego mam omijać cudze wpisy? Bo ktoś chce lajki i aprobatę czy o co chodzi? Jeżeli coś mnie nie bawi, to mam udawać ze bawi? Coś uważam za głupie to mam to zignorować, bo kogoś urażę?
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: skoro jesteś taka inteligentna za jaka się uważasz, to chyba widzisz hipokryzje w swoich wypowiedziach ( ͡º ͜ʖ͡º) dla ciebie może nie był humorystyczny, a dla innych tak. Nie każdy ma takie poczucie humoru jak ty i to, ze ciebie coś bawi lub nie to nie znaczy, ze innych musi ¯\_(ツ)_/¯ z tym, ze masz wybujałe ego. Co widać po powyższych komentarzach i chęci
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: Dla ciebie może nic, a dla innych jest to humorystyczne. Ja widziałam tu dużo takich komentarzy i jakoś tam się nie udzielałas ( ͡º ͜ʖ͡º) jak tak cię ubodło w twoje ego nasze dawniejsze starcie, to znaczy, ze tym masz problem ze sobą.
  • Odpowiedz