Wpis z mikrobloga

@Karynka2_0: ale nie każdy musi się z nią zgadzać, jakoś nie widzę abyśmy cię tu na sile przekonywali do zmiany opinii. Nikt tu nie pisał o tobie, a zaczęłaś się rzucać jakbyśmy ciebie zaatakowały w komentarzach o Fb. Poza tym wyrażenie opinii to jedno, a ty zaczelas pocisk. Jeśli nie zauważasz tego co robisz, to już nie mój problem.
  • Odpowiedz
@mykawz300: ale napisałaś wcześniej, że do każdego. Co znaczy, że Cię zrobiłam czy nie zrobiłam? Nie mierz innych swoją miarą. Zgodzę się tylko z tym, że mam duże ego i że jestem inteligentna ale przez to wcale nie lepsza od kogokolwiek. Za to przez to, że coś zinterpretujesz po swojemu, nie jestem hipokrytką ale zdarza mi się nią być tak jak każdemu. I kończę, bo nie przynosi mi satysfakcji bycie
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: to ty mierzysz innych swoją miara i próbujesz odwracać kota ogonem w każdym komentarzu. Uważasz się za lepsza od innych, widać to na pierwszy rzut oka. Mozesz sobie zaprzeczać ile chcesz, ale swojej zepsutej natury nie oszukasz. To widocznie ty masz cel „robić” innych, skoro takie teksty rzucasz. Chcesz być rozumiana, ale sama nie rozumiesz nic bo ego ci nie pozwala… No istny Marek w wersji damskiej xD
  • Odpowiedz
@mykawz300: o proszę. Ja o Tobie nic nie wiem, nie znam Cię, nie potrafię czytać w myślach, za to ja mam zepsutą naturę i mam się za lepszą od innych (czyli to Ty potrafisz czytać w myślach). Nie wiem tylko dlaczego odnoszę wrażenie, że ma mnie to zaboleć. A skoro tak, to jak to jest z Twoją naturą? ;)
  • Odpowiedz
@mykawz300: a jaka satysfakcja jest jak ktoś się ukorzy przede mną? Może Ty mi powiesz ? ;) w sumie całkiem zabawny ton przybiera ta dyskusja. Mam też wrażenie jakbym pisała nie tylko z Tobą;) także możesz posądzić mnie o bycie chorą psychicznie :D o bycie rozwiązłą już próbowałaś. a co do komentarzy, to uważam się za osobę, która ma sporą wiedzę na temat manipulacji i psychopatii, więc w tych obszarach
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: rozumiem, ze w swoim mniemaniu masz monopol na taka wiedzę ( ͡º ͜ʖ͡º) a skąd wiesz jaka ja mam wiedzę? A super to teraz jeszcze chcesz mnie diagnozować przez neta xD No to najwyraźniej powinnaś przestać pracować z ludźmi.
  • Odpowiedz
@mykawz300: natomiast co do oceny, to różnica polega na tym, że ja oceniłam głównie Twoje zachowanie a wybujałego ego nie traktuje jako obelgi. Sporo osób ma problem z ego. Być może większość. Nie jestem wyjątkiem. Za to Ty stwierdziłaś, że ja jestem zepsuta. Te opinie trochę się różnią. Możesz tak uważać. Miej na uwadze to, że kogoś w ten sposób odczłowieczasz. W efekcie możesz pozwolić sobie na więcej. Ale zrób
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: a w jaki sposób ja cię odczlowieczam? Nadinterpretujesz każda moja wypowiedz. Nie chce mi sie przytaczać wszystkich twoich komentarzy o mnie, ale widocznie nie widzisz tego co robisz… może to efekt zbyt długiego przebywania z psychopatami i manipulatorami. Jakbyś mnie znała to bys wiedziała, ze nikogo nie odczlowieczam, a już na pewno nie pozwoliłabym sobie nigdy na nic więcej. Diagnozowanie ludzi przez neta na podstawie komentarzy chyba nie jest
  • Odpowiedz
@mykawz300: nie zdiagnozowałam Cię i nie uważam za psychopatkę. Generalizują też np osoby myślące stereotypowo. Natomiast nie chciałam dolewać oliwy zwłaszcza, że nie wiem dlaczego Tobie się to zdarza. Bardziej chciałam wskazać na fałsz takich stwierdzeń. Czasami może mi się zdarzyć „zdiagnozowanie” uczestnika HP chociaż staram się tego nie robić. Ja wiem o czym piszesz. Dlatego dałam sobie nick Karynka 2.0, żeby ludzie nie brali tego co czasami piszę zbyt
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: nie wiem czy zauważyłaś, ale dużo Twoich stwierdzeń, było sugerujących. Każdy z nas ma jakieś stereotypy, ale to nie znaczy, ze bierze się je na serio. Ja staram się zawsze mieć dystans do siebie i innych, tym bardziej na tagu, choć czasem się nie uda. Za często byłam atakowana w życiu i to nauczyło mnie przybierać pozycje obronna. Kiedy sobie wymieniamy opinie to wymieniamy, ale gdy czuje atak z
  • Odpowiedz