Wpis z mikrobloga

Kiedyś czyściłem laptopa takiej kobiecie, kazała też zrobić osobny profil użytkownika dla jej syna.

To zrobiłem, wybieram awatar z galerii mówię, o tu jakaś czacha fajna (takie zdj rentgenowskie) to dla młodego będzie elegancko.

Kobieta do mnie zadzwoniła potem z krzykiem, że to zdjęcie to rentgen ojca tego młodego który zmarł dwa tygodnie temu.

#truestory #zalesie #lippa
WolfSky - Kiedyś czyściłem laptopa takiej kobiecie, kazała też zrobić osobny profil u...

źródło: comment_1666278263m8H7gmROW4DOT1v9iL9F9P.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@WolfSky: Kurde ile ja laptopow w mlodosci robilem. Zawsze padalo pytanie: a wójek to po ślizgaczach chodził?
Eeeemmmeee
Spokojnie ze mną jak z księdzem
No chodziłem, rumiany jak borsuk po fecie
W sumie i tak do niczego mi to nie było potrzebne, bo i tak orałem od razu ale bycie spowiednikiem rodziny dawało mi wielu sprzymierzeńców ;)


  • Odpowiedz
I wójek lubił wchlochate milfy


@futroznorek:

parę lat temu mój wujek ze wsi obok (nie taki stary w sumie miał może 37 lat wtedy) kupił sobie pierwszy komputer i internet Orange i poprosił mnie żebym wpadł podłączyć mu kompa, modem i pokazać te internety za flaszkę. No to wpadłem, wszystko pięknie podłączyłem, założyłem maila, facebooka pokazałem stronki o samochodach, o hodowaniu kwiatów i innych jego zainteresowaniach. Wszystko pięknie, zbieram się do
  • Odpowiedz