Wpis z mikrobloga

Pamietam jak w gimnazjum podobała mi się taka jedna loszka, No oceniając była ładna 8,5/10 i się co jakiś czas się na nią gapiłem. Był przypal bo po jakimś czasie ona i jej koleżanki zaczely do mnie zagadywać coś w stylu ze czemu ja ciagle sam i nie chce się zaprzyjaźnić itp. przy okazji niezręcznie śmiejąc się moich odpowiedzi co jawnie sugerowało ze zdemaskowały moje uczucie i chciały się bawić moim kosztem.
Do tej pory mam mindfucka czemu się mnie aż tak #!$%@?ły. #!$%@? uczucie bo wiem ze jestem brzydki i na 100% robiły sobie ze mnie jaja ale człowiek chciałby się łudzić ze było inaczej
#przegryw
  • 3
@DIJKSTRUS_maximus: no z twoimi umiejetnosciami w relacjach miedzyluckich to od razu wylapales ze sie niezrecznie smialy z twoich wypowiedzi czy kapnales sie po 10 latach na kiblu a cala sytuacja i tak jest wymyslona przez twoja zoorana psyche? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@m0rli: myśle ze gdzies pośrodku ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) im dłużej myśle tym bardziej tej sytuacji nie rozumiem. I tak mam to w dupie tylko czasem mnie #!$%@?
@DIJKSTRUS_maximus: to był shittest. Być może nie byłeś aż tak brzydki. Widziały, że się gapiłeś, to w swój gówniarski sposób testowały Cię coś Ty za jeden, o co Ci chodzi. Jako introwertyk, co się gapi po prostu je intrygowałeś. Coś byś ugrał, gdybyś gadał z sensem na luzie, tak to wyszedłeś na pierdołę, a one jako dzieciaki uczące się jeszcze zasad społecznych dla jaj Cię onieśmielały.