Wpis z mikrobloga

@Timer_555 ty wiesz w ogóle co to jest gramatyka? Bo nikt nic o niej nie mówi tylko o STYLISTYCE.
Zrobiłeś gówno, o które zresztą nikt nie prosił, więc licz się z możliwa krytyką, ja nie mam potrzeby robić jakiś niewidomych rymowanek.

Przy okazji twoja odpowiedź tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że intelektualnie nie jesteś w stanie stworzyć poprawnej stylistycznie dwuwersowej rymowanki.
@Timer_555: Grammar Nazi to bym był jakbyś miał błędy gramatyczne - pod tym względem napisałeś totalnie w porządku - chodzi o takt rymu, akcenty - jak powiesz sobie na głos ten swój od od razu słychać, że coś jest #!$%@?, brakuje jakiegoś takiego flow - to właśnie jest źle rozłożony akcent w twoim rymie. Gramatycznie bezbłędnie ;p
@Timer_555: Najlepiej chyba policzyć sylaby, żeby się zgadzały w pierwszym i drugim wierszu rymu. Albo spróbuj melodyjnie powiedzieć na głos np. swój przykład i ten mój. Zobaczysz różnice, że np. tego twojego nie można by użyć w żadnej np. piosence bo nie da się zrobić melodii, która to zaakceptuje ;D