Wpis z mikrobloga

@ArchDelux: @ArchDelux: To zależy od spłuczki i kibla. Pamiętam, że w podstawówce mieliśmy taki kibel ze spłuczką gdzie rezerwuar wody był przy suficie. Kumpel zrobił dwójkę a następnie nacisnął spłuczkę. Jakie było nasze zdziwienie jak klocek wyskoczył z kibla na podłogę. A później dochodzenie woźnej który gówniarz nasrał na podłogę( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
@Emnesti: Najgorzej jak się uformowało takiego potężnego #!$%@?. Spuszczasz wodę i fala wali o klif rozpryskując odłamki. Bez noża do kupy nie można było tego używać


@ChamskoCytuje: Jeden Mirek po zakupie termomixa #!$%@?ł wszystkie noże, ale zostawił tylko ten do kupy i już wiem dlaczego.
@Emnesti


Spłuczka wciśnięta już kilka sekund, a woda jedynie opływa gówno, aby dopiero w ostatniej fazie spłukiwania, resztkami sił ruszyć je i rozpędzić na tyle, aby zsunęło się do dziury odpływu. Piękne czasy.

@ArchDelux: Widać, ze nie pamiętasz tamtych czasów. Wtedy spłuczkę się pociągało, albo to był sznurek sięgający prawie do sufitu.
miki4ever - > @Emnesti 

Spłuczka wciśnięta już kilka sekund, a woda jedynie opływa g...

źródło: comment_1666273006zClLJ5MtWDQAWvTfKiUGfc.jpg

Pobierz
@Emnesti: ja takie kible widziałem jeszcze parę lat temu w szpitalach czy przychodniach starszych, czy to nie miało służyć do oglądania gówna przez lekarzy czy coś? Albo pobierania próbki?