Wpis z mikrobloga

@ArchDelux: @ArchDelux: To zależy od spłuczki i kibla. Pamiętam, że w podstawówce mieliśmy taki kibel ze spłuczką gdzie rezerwuar wody był przy suficie. Kumpel zrobił dwójkę a następnie nacisnął spłuczkę. Jakie było nasze zdziwienie jak klocek wyskoczył z kibla na podłogę. A później dochodzenie woźnej który gówniarz nasrał na podłogę( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@mentari: Panie to była podstawówka gdzie mieliśmy siano w głowie i mnóstwo głupich pomysłów jednocześnie. Człowiek nie myślał o tym żeby zamknąć klapę podczas spłukiwania klocka tylko miał dusze naukowca żeby zobaczyć co się stanie jak nie zamknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emnesti: Najgorzej jak się uformowało takiego potężnego #!$%@?. Spuszczasz wodę i fala wali o klif rozpryskując odłamki. Bez noża do kupy nie można było tego używać


@ChamskoCytuje: Jeden Mirek po zakupie termomixa #!$%@?ł wszystkie noże, ale zostawił tylko ten do kupy i już wiem dlaczego.
  • Odpowiedz
Bez noża do kupy nie można było tego używać


@ChamskoCytuje: a Cejrowski dalej używa noża do masła i zaciesza, że domownicy do dziś się nie połapali, że kradnie nóż z kuchni tak samo jak
kradnie tarkę do warzyw i używa jako pumeksu PAN SIĘ ODSUNIE TUTAJ jako pumeksu do stóp
  • Odpowiedz
@miki4ever

Widać, ze nie pamiętasz tamtych czasów. Wtedy spłuczkę się pociągało, albo to był sznurek sięgający prawie do sufitu.


Widać, że nie pamiętasz tamtych czasów albo znasz je tylko ze szkoły. Taki sracz z półką i spłuczką tuż nad sedesem normalnie mieliśmy w bloku.
  • Odpowiedz
@Emnesti: ja takie kible widziałem jeszcze parę lat temu w szpitalach czy przychodniach starszych, czy to nie miało służyć do oglądania gówna przez lekarzy czy coś? Albo pobierania próbki?
  • Odpowiedz