Wpis z mikrobloga

Teraz zrozumcie dlaczego podś#!$%@?ę się czasem z ROBOLSTWA. Jak kupiłem mieszkanie, prawie 80m2, to mycie ścian i gruntowanie, we wszystkich pokojach, zajęło mi 1 dzień. Dodam, że robiłem to po raz pierwszy w życiu, korzystając z tutoriali z youtuba.

Chłop, który trudni się wykończeniami prawie 20 lat robił to samo w 2 pokojach u moich rodziców 3 dni xD xD xD. Jeszcze poszedłem do nich i tak im zrobił, że tu pajęczyna w rogu, tam nie załatał wgłębienia, no #!$%@? nieudacznik xD. A gość jeden z najlepszych w mieście podobno.

Japieeeerdole. To samo jest z każdą specjalizacją robolską. #!$%@? robią to samo po 20 lat, a łapie się za to ktoś z 2 x wyższym IQ i #!$%@? się na wyższy poziom niż oni po dniu, 3 dniach, czy tygodniu, w zależności od stopnia skomplikowania.

Jak słyszę, że mechanik w warsztacie samochodowym po dokładnym i fachowym opisaniu objawów nie ma pojęcia co dolega mojemu gruzowi, albo wymienia nie to co trzeba, a robi w tym interesie przez 15 lat to jedyne co mam im do powiedzenia to: HA TFU!

Tyle mądrości na dziś, dziękuję za uwagę. Też macie podobne przemyślenia co do ROBOLSTWA? Pytanie do prawdziwych fachowców, czyli pracowników umysłowych(nie mylić z księgowymi).

#pracbaza #robpill #praca
s.....u - Teraz zrozumcie dlaczego podś#!$%@?ę się czasem z ROBOLSTWA. Jak kupiłem mi...

źródło: comment_1666243646vg81Mmyuj4Z6DGq7bOqXzR.jpg

Pobierz
  • 64
@Jechanka: ale to samo było jak jeszcze robiłem jako kierownik na produkcji. Chłop co ustawia maszynę codziennie, tą samą #!$%@?ą maszynę przez 20 lat i dalej ma problemy, a ja się nauczyłem jej obsługi w ciągu godziny to jeszcze mu pomagałem, bo zawsze coś musiał #!$%@?ć.

No i tak sobie tłumacząc, że budowlaniec to się nie stara, bo nie robi u siebie, mechanik chce każdego OKRAŚĆ(nazywajmy rzeczy po imieniu), ustawiacz
@sikalafou: (tak wiem, że na baita odpowiadam). Fachowcy to co innego - jeżeli rzeczywiście potrafi rozłożyć i złożyć silnik to ja tego nie zrobię - a na pewno nie wydam majątku na wynajem warsztatu, podnośnika i wszystkich potrzebnych narzędzi. Ale robole to jest śmieszne i smutne jak robią w fabrykach gdzie młody po przeszkoleniu robi to samo po tygodniu. Takie np. rozdzielnie pocztowe to jest dokładnie coś takiego, gdzie ludzie robią
chłop się zesrał bo SAM!!! umył ściany i zagruntował xD (jeszcze tutoriala do tego potrzebował xD) 2/10


@Kapitan_dpa:

Tak, turoriala żeby wiedzieć, że jest coś takiego w ogóle jak mydło do mycia ścian (no #!$%@? nie #!$%@?łem nigdy jako robol i nie wiedziałem wyobraź sobie), ile musi ściana schnąć po myciu przed gruntem, jaki grunt kupić, jak nakładać i ile ma schnąć przed malowaniem. 1 warstwa gruntu czy 2?

To dla
@hub_bub: o to to. Zauważ jeszcze, że "fachowiec" przyjęło się mówić głównie na pracowników fizycznych, a to przecież dupa są a nie fachowcy. Fachowiec to jest inżynier, który aby pracować na stanowisku musiał przyjąć tyle wiedzy do łba, że ten "fachowiec" fizyczny to musiałby się z 3 razy urodzić.

Ale w ich robolskim mniemaniu to oni są fachowcami, bo potrafią #!$%@? spawać, albo rozłożyć silnik samochodowy na części (czyli coś co
Skoro już postradałeś wszystkie zmysły to czemu na etacie robisz a nie założysz swojej firmy?


@prezeees: nie pracuję na etacie, mam swoją działalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robię na kontraktach B2B, noł stress, przed kompem w kapciach we własnym biurze z >20k i #!$%@? na wszystko.

"Skoro już postradałeś wszystkie zmysły"


Nie pij więcej xD xD xD