Wpis z mikrobloga

Czy uważasz, że matka może nazwać się spoko matką, w momencie kiedy zupełnie w żadnym niemal aspekcie nie rozumie swojego nastoletniego dziecka, dziecko boi się jej praktycznie od zawsze ze względu na krzyki itp, ale za to matka ta ciężko pracuje, zapewnia byt i stara się pomagać dziecku w takich organizacyjnych kwestiach typu zrobienie obiadu itp?
Czyli generalnie zapewnia kwestie materialne ale w sferze emocji, zrozumienia, okazywania miłości itp jest totalna tragedia.
#pytanie #ankieta #rodzina #rodzicielstwo #rodzice #zycie #milosc

Czy taka matka może nazwać się dobrą matką?

  • Totalnie tak, najważniejsze że dziecko ma co jeść 6.3% (2)
  • Po części tak, jak najbardziej 43.8% (14)
  • Zupełnie nie. Miłość, zrozumienie są ważniejsze 50.0% (16)

Oddanych głosów: 32

  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@viciu03: jeśli dziecko się jej boi to ciężko nazwać ją matką dobrą XD. Całkiem zła może nie jest, ciężko oceniać po tak skąpych informacjach, bo materialny byt jest ważny, ale nie najważniejszy. Rodzice często się w tym zatracają. I czemu ona pomaga dziecku w rzeczach takich jak zrobienie obiadu? Od kiedy to codzienny obowiązek nastolatka :D?
@viciu03: Wyobraz sobie teraz, ze masz w pelni kochajacych rodziców, ale totalnych zjebów jesli chodzi o ogarniecie zyciowe, jakies zapewnienie bytu itd. dwóch czystych lekkoduchów. Zapewniam cie blagalbys o taká matke, co drze ryja 24/7, ale jest ogarnieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EdgyCaesar97: no właśnie nie wiem czy to tak działa xD w sensie chyba nigdy się nie spotkałem, żeby czyichś rodzice byli mega kochający i wspierający oraz wyrozumiali, ale nie ogarniający życia pracy itd. Wydaje mi się, że albo rodzice są #!$%@? właśnie pod względem emocjonalnym ale ogarniają rzeczy materialne, albo nie ogarniają ani tego ani tego xD Bo jeśli ktoś ogarnia emocje, potrafi rozmawiać, zrozumieć i wesprzeć, to raczej potrafi też