Wpis z mikrobloga

@dziki17: jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak trzeba to 1000 lumenów robi z nocy dzień, aku spokojnie przy tym trybie wystarcza na 2,5-3h. Na niższych trybach trzyma bardzo długo. Tylko uchwyt mogli by zrobić lepszy
  • Odpowiedz
@s---k: A jak z założeniem owijki na starą owijkę? Bo mam tą samą co kolega, ale chciałbym coś bardziej miękkiego. Wymienić tę rometowską (jeszcze ładną, ale może już wygniecioną) na inną, czy może założyć drugą warstwę? Szczególnie miejsca takie jak zagięcie kierownicy do przodu i na dolnych chwycie, gdzie najbardziej odczuwam to podczas trzymania.
  • Odpowiedz
@barubar: A to jeszcze inaczej.. wcześniej był uchwyt z gumą i potem po prostu zrobili wzmocnioną/grubsza gumę i nazywało się to „wzmocniony uchwyt”. A tego nie widziałem, ale do szosy trochę mało ałero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@van_der_bike: no tak.. uchwyt ani areło, ani piękny, ale przynajmniej na #!$%@? nie muszę zerkać czy jeszcze mam lampkę :) niestety za każdym razem jak chce ją wyciągnąć to muszę odkręcać śrubkę co jest trochę upierdliwe. Na pewno u mnie lepiej sprawdziło by się takie coś jak w modelu NOISE XTR (przesuwasz, żeby wyciągnąć, siedzi mocno i nie ma bata, żeby samo się wysunęło)
  • Odpowiedz