Wpis z mikrobloga

"Zakazanie najmu krótkoterminowego ograniczy turystykę" - lol XD Po pierwsze to jest rak dla ludzi, którzy mają w bloku takie mieszkania. Po drugie airbnb od dawna nie jest już tak konkurencyjny cenowo do hoteli. Po trzecie turyści powinni siedzieć w hotelach, a jak janusz chce się bawić w hotelarza to niech sobie wybuduje hotel z innymi januszami. 99% społeczeństwa na takim zakazie skorzysta, dziękuję za uwagę.

#nieruchomosci #wynajemkrotkoterminowytorak
  • 124
  • Odpowiedz
@mickpl: Jak wynajmowałam sobie mieszkanie z niebieskim, ktoś dwa piętra niżej właśnie prowadził takie airbnb... Co jakiś czas głośne imprezy, raz mega syf na klatce, śmieci, rozbite szkło i rozwalona lampka od poziomu spalin przy wejściu do garażu. Także ogólnie fajnie żyć z taką świadomością, że takie #!$%@? jednostki mogą Ci wbić do garażu i #!$%@?ć samochód, bo taki mają kaprys xD na szczęscie akurat aut nie ruszyli. I na
  • Odpowiedz
@mickpl: "Ekipa" ma to w dupie i dlatego pozwala sobie na takie akcje. #!$%@?ć porządnymi mandatami właściciela nieruchomości i lokatora to zaraz byłby spokój.


@rskk pewnie, że tak! Jak pożyczę bratu samochód i dostanie mandat to ja powinienem drugi dostać taki sam! A producenci noży tez powinni brać odpowiedzialność, że jakiś debil dźgnął kogoś nożem! Doskonałe masz pomysły, a teraz ja mam pomysł dla ciebie: kup bilet do Korei
  • Odpowiedz
@mickpl: ale się zesrałeś , jak lubisz spokój i ciszę to budujesz sobie chatę za 2 mln ze ścianami o grubości 2 pustaków ceramicznych i porządnymi oknami. A nie mieszkasz w kurniku gdzie jak jeden sra to cały pion słyszy . A niech sobie robią co chcą
  • Odpowiedz
Czym się to różni od airbnb?


@moxie: teoretycznie to masz tam same spokojne miejsca w otoczeniu przyrody, sielankowe, ze zdrowym lokalnym jedzeniem, najczęściej przyjazne zwierzętom, trochę na uboczu etc.

weź drewniany domek na zadupiu po dziadkach (nawet go nie remontuj, będzie można brać więcej, bo skansen!), postaw starą beczkę z wodą (będzie robiła jako bania), dorzuć śniadanie wiejskie (chleb ze smalcem) i wołaj 1000zł za noc.

zebrała się tam taka hipsteriada, że ciężko przebrnąć przez większość opisów. Do tego jest w #!$%@? drogo, bo większość myśli, że są bio/eco/trendy i na to jest
  • Odpowiedz