Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem zmienić auto myślałem nad BMW F30 w manualu. Czy znajdę jakiś sensowny egzemplarz do 60 tysięcy? Czy ceny już tak podskoczyły że ciężko coś będzie znaleźć? Jeśli nie BMW to co polecacie innego w tym budżecie bo oprócz tej bemki to nic mi się przychodzi do głowy. Koniecznie sedan no i coś co ma ciekawy wygląd lekko sportowy itd. nie dziadkowóz :D #bmw #f30 #motoryzacja #samochody
  • 46
  • Odpowiedz
@WojowniczyKamil: zf 8hp to zajebista skrzynia, wg mnie branie manuala w tym modelu to trochę skucha.

Moc silnika: 143 KM

Przebieg: 240 000 km

58 000 zł do negocjacji


@downight: o kurła, ceny aż tak skoczyły? żałuję, że moją sprzedałem 3 miesiące temu... mimo, że była najdroższa na otomoto w swojej wersji...
  • Odpowiedz
  • 0
@trololo55 tak wiem naczytałem się dużo i każdy chwali automat ale niestety ta cena, pewnie za automat trzeba już liczyć z 65-80 a tyle to już mi szkoda dać, plus że za mały przebieg pewnie trzeba jeszcze dać więcej
  • Odpowiedz
@WojowniczyKamil: Daj sobie spokój z manualem. Automat zf w bmw jest genialny i akurat w tym modelu naprawdę warto się wysilić. Wiesz, ta wyższa cena wynika właśnie z tego, że manuala nikt nie chce. Kupić automat to i drożej sprzedać.
  • Odpowiedz
@WojowniczyKamil: No właśnie. No i pamiętaj, że jak ktoś zrezygnował z genialnego automatu i to jescze w marce premium to znaczy, że albo wziął wersję 30i/40i i bawi się w sportową jazde albo jest to totalny golas.
  • Odpowiedz
@WojowniczyKamil: skoro dołożenie 10k do automatu cie przerasta, to co jak po zakupie wyjdzie jakaś kombinacja typu rozrząd/wtryski i inne pierdoły? Same części tanie nie są, dolicz do tego robociznę i dycha pęknie.
  • Odpowiedz
@Fajoski: Żeby dołożyć 10k do automatu, to musi kolejne 10k mieć poduszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie nie mają budżetu, a pchają się w takie a nie inne auta.
  • Odpowiedz