Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem zmienić auto myślałem nad BMW F30 w manualu. Czy znajdę jakiś sensowny egzemplarz do 60 tysięcy? Czy ceny już tak podskoczyły że ciężko coś będzie znaleźć? Jeśli nie BMW to co polecacie innego w tym budżecie bo oprócz tej bemki to nic mi się przychodzi do głowy. Koniecznie sedan no i coś co ma ciekawy wygląd lekko sportowy itd. nie dziadkowóz :D #bmw #f30 #motoryzacja #samochody
  • 46
@Dorodny_Wieprz ja tego nie rozumiem, wolę zdjęcie takiej rysy w ogłoszeniu i wypisane wady niż ukrywanie wszystkiego i udawanie że sprzedaje się perełkę, bardziej jest to dla mnie legitne. Ale to wina ludzi ze oczekują idealnego auta mimo że jest używane
@Koichi: @WojowniczyKamil: my jeździlim nie dalej jak 100km od miejsca zamieszkania bo tego pełno, ale takie ulepy strach bać. Do jednego jak przyjechalim to nawet nie chciało nam się wysiadać bo przez okno już tragicznie wyglądał. Z grzeczności wydzwoniliśmy właścicieli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trzaichlac69: Też miałem upatrzony obszar Kraków, Przemyśl, Kielce bo dalej to można jechać po M3 a nie kapcia 320d. No i oczywiście sprawdziło się to co podejrzewałem i żeby ogarnąć sobie auto na cacy w ciągu roku poszło kilka tysięcy. Ale dzisiaj wsiadam za dwa dni jestem w Hiszpanii bez zaprzątania głowy czy dojedzie.