Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina #wojna #ruskimir #wolski #wolskiowojnie #ukrainanafroncie #ukrainainfo

Mirki i Mirabelki,
niektórzy z Was napisali, że nie są zadowoleni z tego jak wygląda mój autograf w ich egzemplarzu „Spokojnie o wojnie” i chciałbym napisać o tym kilka słów.
Zacznę od najważniejszego - przepraszam. Ktoś mógłby napisać że to powinno paść 9h temu. Słusznie ale jestem Wam winien wyjaśnienie i chciałem to na spokojnie napisać.
Dostałem instrukcję, żeby na pierwszych 8000 książkach złożyć swoją parafkę i starałem się wywiązać z tego zadania jak najlepiej (naprawdę miałem każdą książkę w rękach), ale przy mojej dysleksji i dysgrafii na niektórych egzemplarzach faktycznie wyszło to raczej słabo (eufemizm). Na pewno nie wynikało to z braku szacunku do moich widzów, a po prostu z tego, że nie jestem przyzwyczajony do dawania autografów i raz jeszcze za to przepraszam. W ramach dodatkowych przeprosin wszystkie osoby, które kupiły egzemplarz z podpisem otrzymają w najbliższym czasie dodatkowy rozdział (nigdzie wcześniej niepublikowany i dotyczący ciągle nowych wniosków dla Polski z wojny na Ukrainie) mojej książki w wersji elektronicznej. Z góry dziękuję za Wasze zrozumienie, bo nadal sporo rzeczy, które dzieje się w tej rzeczywistości mediowej jest dla mnie nowych i dopiero się ich uczę.
/Jarek
  • 222
czy cofnęliśmy się do podstawówki? XD W każdej klasie był pewnie ten jeden Damian czy inny Mariusz, któremu mama załatwiła łatwiejsze testy ze względu na powyższe XD


@amn1337: W jego czasach tak dobrze nie mieli, musieli dodatkowe zajecia brac poza szkolne z pisania i czytania.
@wolskiowojnie tylko tu nie ma co się usprawiedliwiać dysgrafią.

Wystarczyłoby tylko przepraszam, zawaliłem, moja wina, umówiłem się z wydawcą na 8k, po kilku tysiącach nie dałem rady i resztę zrobiłem na odpierdziel.

Bo tak było, nie ma co zasłaniać się dysfunkcjami.

Ja swój egzemplarz dostałem, przeczytałem (książka naprawdę jest ok wg mnie) ale zwracam, bo taki szlaczek jak na zdjęciu to absolutny brak szacunku dla czytelnika. Gdy obiecuje się autograf a dostaje
panpele - @wolskiowojnie tylko tu nie ma co się usprawiedliwiać dysgrafią.

Wystarczy...

źródło: comment_1666176670OtqzRX19yTfSkf80AkBKaf.jpg

Pobierz
@wolskiowojnie: Jak dla mnie to burza w szklance wody z tym autografem. Bardziej doczepiłbym się nieczytelnych i naprawdę słabej jakości grafik, które ktoś umieścił na screenach (sam książki nie kupiłem, ale doceniam Twoją fachowość i sposób wysławiania się).
Chciałeś chyba wziąć wiele srog za ogon w ostatnich miesiącach, kanał youtube, książka. No cóż, z książką pomysł nie pyknął - za dużo przy tym kontrowersji.
@Squatlifter Oczywiście jak kto woli.

Dla mnie taki szlaczek to absolutny brak szacunku dla czytelnika. Czemu ja mam okazać szacunek autorowi za taki numer ?

Jakbym dostał egzemplarz bez tego mazaka to byłbym mniej wkurzony, niż to co otrzymałem. I wówczas pewnie bym nie zwrócił, bo bym pomyślał 'e, zapomniał, trudno'

Każdy zrobi to, co uważa za stosowne. Podkreślam jeszcze raz - sama książka jest wg mnie bardzo dobra.