Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Komanczo91: W zręcznościowe, a nie symulatory to chyba każdy rozumny człowiek, taka Forza Horizon nie współpracuje zbytnio z kierownicą, a na klawiaturze to sobie nie wyobrażam w to grać. Co innego symulatory, tam faktycznie kiera robi robotę
  • Odpowiedz
@leanback: Ja nie kupuje fify od czasów ps3 gdy zauważyłem ze moje pady giną jak muchy przez znajomych którzy myślą ze czym mocniej będą wyginać drążki i mocniej naciskać spusty to zawodnicy będą lepiej strzelać i szybciej biegać
  • Odpowiedz
@dioxxx lubię takie pieprzenie typa, który ostatni raz zagrał u kuzyna dwa mecze, a było to w 2007 roku.

@januszzbloku na jakiej platformie grasz? Wypowiem się tylko o PS5 bo na tym obecnie gram. FIFA 23 to dobra gra, z kapitalną grafiką i świetnymi animacjami. Sam gameplay jest bardzo dobry, wiadomo zdarzają się wylewy ale obecnie nie ma żadnej konkurencji więc jeśli lubisz sobie popykać w gałę, to warto.
  • Odpowiedz
lubię takie pieprzenie typa, który ostatni raz zagrał u kuzyna dwa mecze, a było to w 2007 roku.


@czympyrympym: chłopie grałem trochę we wszystkie fify, 23 tez i to jest ta sama, kiepska gra tylko co roku poprawiaja jakieś ledwo zauważalne pierdoły xD

  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@360obrot: jak to jest, że ja 16 lat gram tylko na konsoli, a jeszcze nigdy nie rzuciłem pada? Trzeba mieć jakieś dziwne problemy emocjonalne, żeby rzucać padem wartym 300zl, bo się w gierce coś stało...
  • Odpowiedz