Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1517
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Kto gra w wyścigówki na padzie ( ͡º ͜ʖ͡º)


W wyścigówki arcade typu forza horizon lepiej mi się gra na padzie, niż na kierownicy. W symulatory typu asseto już oczywiście na kierownicy.

A fifa jest idealna do testowania lipnej jakości padów do xboxa. W moim zrobił się dodatkowy uskok w analogu, a u kumpla przestał działać przycisk LB.
  • Odpowiedz
@leanback: nie wiem czy słaba, ale strasznie #!$%@?ąca. Miałem EA Play Pro i chciałem pograć miesiąc i ewentualnie kupić, ale już odinstalowałem.
Po pierwsze znerfili pace. Każdy jest wolniejszy ogólnie, ale obrońcy i tak mają taką samą prędkość odbioru, a wślizgi to czasami teleportacja.
Jest nowy tryb biegania, przez co "wolni" zawodnicy doganiają tych szybkich. To oprócz tego, że zmniejszyli ogólnie prędkość.
Kiedyś, jak ktoś zrobił źle wślizg albo odbiór, to już miałem pustą drogę, teraz przeciwnik może #!$%@?ć odbiór dwa razy a i tak nie przejdziesz.
Strasznie oskryptowana, podobno to już wcześniej było ale nie wiem. Po prostu czasem miałem wrażenie, że "tak musi być i #!$%@?", że gra już uznała, że tak się sprawy potoczą i nic z tym nie zrobisz.
Dodali zagrywanie i strzały fałszem. Niektórzy narzekają, że strzelanie fałszem jest OP, jak dla mnie pół
  • Odpowiedz