Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o takim podejściu #niebieskipasek do #seks?
Niektórzy mają tak, że spoko są dla nich relacje fwb, albo po prostu poznawanie kobiet i sypianie z nimi po kilku randkach, nawet bez związku i tyle. A ja mam chyba dość niepopularne podejście, bo nie wyobrażam sobie ruchać się bez bycia z kimś w związku, bez uczuć itd. Myślę, że nie czułbym się z tym dobrze. Mam tak, że muszę być w związku i to też nie od razu, tylko np po kilku tygodniach.
Co sądzicie o takim podejściu? W tych czasach wydaje mi się, że mało popularne.
#pytanie #ankieta #niebieskiepaski #rozowepaski #milosc #zwiazki

Co sądzicie?

  • Znacznie przesadzone, sztywne podejście (jestem m) 30.9% (29)
  • Znacznie przesadzone, sztywne podejście (jestem k) 7.4% (7)
  • Mega dojrzałe i odpowiedzialne podejście (m) 39.4% (37)
  • Mega dojrzałe i odpowiedzialne podejście (k) 22.3% (21)

Oddanych głosów: 94

  • 10
@ftpseb: pewnie. Ale zawsze jednak ktoś może poddać ocenie to, co ty uważasz i jakie masz podejście w danej kwestii. Ja np szanuję podejście ludzi, którzy mogą współżyć bez przywiązania emocjonalnego, ale totalnie tego nie rozumiem i mogę to w jakiś sposób ocenić. Jestem też ciekaw zdania innych osób w stosunku do mojego myślenia. Z czystej ciekawości
@viciu03: moim zdaniem nie ma w tym nic złego. Osobiście też nie traktuje seksu jako dyscypliny sportu i nie uznaje ons/fbw. Myślę, że takich ludzi, jak my, jest więcej, tylko jak patrzysz na to przez pryzmat tindera to może się wydawać inaczej.
@viciu03: Ani takie, ani takie. Jeżeli Ci z tym dobrze to spoko. Nie ma jednak żadnego powodu, by czuć się lepszym lub gorszym od innych z powodu preferencji.