Wpis z mikrobloga

@sorek: 16.5l przy 160kmh to wysokie spalanie i to też z kompa, jak wyszło przy tankowaniu? Bo z mojego doswiadczenia zawsze trzeba było dodać te 1-2l/100km.
@Panicz888: a co ma do tego gaz? Jezdzisz 60%taniej i tyle. Skoro tak samo działa to po co przepłacać, m
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak oczywiście, średnia prędkość 160 km/h. Mitoman.


@Mengzi: szkoda że zanim zjechałem z autostrady fotki nie zrobiłem :)

@SynuZMagazynu: ale skoda to bym się bał tyle jechać xD

@jony-terrt: średnia dosłownie pokazywała 160. Później zjechałem z autostrady i jechałem parędziesiąt km po małych drogach to spadło mocno. Ale dopiero sie ostatnia zapaliła wiec z 80km tu jeszcze mam :)

@Tigermass: tak trzeba dodać 2l około
Pobierz sorek - > Tak oczywiście, średnia prędkość 160 km/h. Mitoman.

@Mengzi: szkoda że zan...
źródło: comment_16660869816crgTg4uD3QPJfJaE5ATsA.jpg
@sorek: co tam masz za motor? U teścia w cls 3.5l jak lecielismy w 4 osoby to przy 140kmh spalił 12l gazu(według tankowania, a nie komputera) tyle, ze tam 7 biegow i przy tych 140kmh bylo jakies 2.5tys obrotow. E39 ma ten minus, ze brakuje 6 biegu, mialem kiedys z 2.0 r6 i super auto, jesli chodzi o wyciszenie i spasowanie elementow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tigermass: 4.4l v8 bez vanosa w manualu.

Akurat powinienem mieć 6 biegowy manual ale tylko 5 biegowy swapowalem. Na automacie jest lepiej bo przy 200km/h masz wtedy 4k obrotów a tak to trzeba trochę piłować ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: zależy od prędkości.

Mi spada wydajność w mojej 530i bo automat ma juz 420k naruchane i ślizga jak #!$%@? xD czekam az sie skończy i wkładam automat z Alpiny.