Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanCzapeczka: nie musisz mnie do tego przekonywac.

Moze czas na nauke czytania ze zrozumieniem.

Mamy dwa zdania:
- Noszenie zegarkow to juz choroba psychiczna
- Noszenie innych zegarkow niz smartwatche to juz choroba psychiczna

Czym one sie roznia? Z przypadku ogolnego wykluczylem specyficzny typ uzycia zegarka czy czegos ala smartwatch, mi band. Osoby o iq przynajmniej średnim wyobrazaja sobie jakie to sytuację i zrozumieją ze istnieją te sytuację.

I tyle, nie
@KochanekAdmina: strzał z boku: jakie części zegarka Oris produkuje samodzielnie albo chociaż w Szwajcarii? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ja jestem niemal pewien, że Oris działa jak microbrand i tylko składa to do kupy, a wszystko robią poddostawcy ma wschodzie. Sam fakt że Oris nie oferuje już COSC wskazuje na to, że nie mają nawet zegarmistrzów do regulacji.
@NewBlueSky: ocena czyjejś poczytalności na podstawie faktu noszenia klasycznego zegarka dalece odbiega od normalności. Innymi słowy, gadasz z dupy. Twoje zdanie jest najtwojsze i na wypoku nikt go nie zmieni. Kiedyś dorośniesz i staniesz się trochę bardziej ogarnięty. Może nawet zrozumiesz, że są na świecie zupełnie normalni i radośni ludzie mający inne zdanie od twojego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arachnos83: to choroba psychiczna i nazywa sie uległość. Tak na prawde mozesz nosic wszystko, nawet dildo na czole. Ale nie, ty zostales wytresowany ze klocek na nadgarsku to cos, cos co musisz nosic xd na szczęście juz doroslem i nie dalem sie wytresować xd