Wpis z mikrobloga

@gabs97: Coś mi się zdaje, że to nie ceny się odkleiły od rzeczywistości...
(zegrek nie za tani, ale już widzę, jak sasza po robocie na budowie u sąsiada jedzie busem w 15tu do sklepu i kupuje sobie takiego sikora).
No chyba że typ z komentarza to bocik.
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: no polak robak z zegarkiem za jedną pensję, kto to widział. W czasach kiedy lepszy smartfon potrafi kosztować 2 razy tyle :D

Umówmy się, po to są rzeczy "ekskluzywne", żeby było na nie stać tych co bogatszych, ale 4k to i tak tanioszka.
Z drugiej strony przyznam, że jak mi pan w sklepie kazał sobie przymierzyć taghojera za 40k że ręka zrobiła się jakby cięższa :D
  • Odpowiedz
@gabs97: ale w sumie to ma rację. 4k to nie jest jakoś kosmicznie dużo pieniędzy, mam zegarki kilkukrotnie droższe. Ale nie stać mnie, żeby ot tak #!$%@?ć tyle siana na "zegarek prosto z Chrld" :D
  • Odpowiedz
@gabs97: a to nie jest przypadkiem z wyglądu "#!$%@?" jakiegoś zegarka dla bogoli za kilkadziesiąt, kilkaset koła tak żeby polaczek mógł powąchać prestiżu? Bo jakoś znajomo wygląda ale nie jestem zegarkowym świrem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gabs97: 4k cbl to przecież taka z dupy półka, gdzie ciężko znaleźć coś sensownego. Około 1.5k chodzą wszelkie Tissoty czy inne tanie Seiko, które są jako tako przyzwoite. A potem dopiero od 8k zaczynają się jakieś sensowne Longinesy. A to przecież low-to-mid tier. xD
  • Odpowiedz