Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@OLYON: przecież sam/sama pisze o tym że zostaje po godzinach w robocie, na jakieś tańsze mieszkanie by wystarczyło na pewno
  • Odpowiedz
@OLYON:

częstotliwości pracuję po godzinach byle nie wracać do domu


Jak z nadgodzinami i mieszkając u starych nie może uzbierać 6k to gratuluję, pewnie rewelacyjna praca typu gender studies
  • Odpowiedz
@OLYON: Nie czaje sytuacji. Jakbym mial takie warunki ze mnie szarpia, bijo i ponizaja i mialbym prace to bym sie wyniosl w 10 minut i nigdy nie wrocil. Pewnie bicie, szarpanie i ponizanie to jakies wymysly tego mapeta.

Chyba jakby mi takie cos w domu uroslo to bym to wygnal i zakazal powrotu.
  • Odpowiedz
Chyba o to, że dorosła osoba mająca pracę żebrze w internecie, zamiast sobie coś nająć i wyprowadzić się od rodziców, którzy rzekomo ją tak źle traktują.


@cutecatboy: Zbiórka w internecie to żebranie?

na jakieś tańsze mieszkanie by wystarczyło na pewno


@koshix: może nie ma na kaucję i jakiś start i nie czeka aż uzbiera tylko organizuje sobie pomoc żeby wyprowadzić się szybciej? Nie czaję koncepcji zaglądania ludziom w
  • Odpowiedz
@ryhu: nie wiem, w jakim mieście odbywają się te poszukiwania, ale w Warszawie wynajem teraz to kaucja + od razu pierwszy czynsz + prowizja dla pośrednika, jeżeli chcesz chociaż kawalerkę. Jeżeli pokój, to i tak kaucja + pierwszy czynsz. Jak ktoś chce się jak najszybciej wyprowadzić, to może to być problem.
  • Odpowiedz