Wpis z mikrobloga

#wroclaw to znowu ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapewniam was, że te wpisy o wiele bardziej męczą mnie niż was :D Obejrzenie takiego jednego mieszkania to 30min dojazdu, 30min oglądania, 20minut zawracania dupy sąsiadom i kolejne 30minut powrotu, czyli łącznie 2h.

Widziałem dzisiaj fajne mieszkanie, ale zastanawiam się nad drogą (która przebiega przy bloku). Czy będzie tam tramwaj? Czy będzie to ruchliwa droga? Podobno ma być remont tej drogi bo na razie ciężko nawet nią przejechać i jest tam parking.
No i standardowo, czy wiecie coś co będzie pomocne dla mnie, jak z okolicą i sąsiadami.
Budynek jest w miarę nowy (bo z 2013) ale klatki były troche obdarte, ma być niby malowanie jakieś.

#mieszkanie #nieruchomosci
MasterOf8 - #wroclaw to znowu ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapewniam was, że te wpisy o wiele bard...

źródło: comment_1666014053vST5jLi1jv77OhkG46wLlZ.jpg

Pobierz
  • 10
@MasterOf8: Okolica jest super, spokój, dużo terenów zielonych, blisko na Bielany. Wałbrzyska zazwyczaj sie korkuje w okolicach szczytu, ale poza tym jest raczej ok. Główny minus jaki przychodzi do glowy to samoloty, ale na poludniu Wroclawia trudno ich uniknać.
Co do skarbowców/krzyckiej to raczej chyba nikt tam nawet o tramwaju nie myślał, ale mozesz dla pewnosci sobie przejrzec plan tramwajowy - https://www.wroclaw.pl/komunikacja/wroclawski-program-tramwajowy-do-2027-roku
@MasterOf8: Skarbowców to jest obiecywana do remontu co wybory i jakoś się do tej pory nie doczekała, a już na pewno nie od tej strony, tylko od Racławickiej.
Co do tramwaju, to nie ma planów na trasę w ciągu Życzliwej-Skarbowców. W studium z 2018 jest planowany tramwaj od przystanku Sąsiedzka przez te parkingi między blokami i potem przez Herbacianą do Giełdowej, ale jako że wymagałoby to budowy mostu przez Ślęzę, to
@MasterOf8: @Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain pytał dzisiaj o drugą stronę Ślęzy na tej samej wysokości.

Krzycka jest w miarę ruchliwa, ale mimo wszystko zrobili tam progi zwalniające więc super hiper tragedii nie ma. Masz sensowny dojazd tramwajem do centrum. Masz możliwość łatwego wyjazdu z Wrocławia do autostrady przez Bielany.

Do parku nie jest daleko. Szkoła i przedszkole z tego co kumpel mówił też jest w okolicy.

Z knajpami to wszystko masz tuż obok czyli
DarthGohan - @MasterOf8: @KaintoCharlieaDeltato_Kain pytał dzisiaj o drugą stronę Ślę...

źródło: comment_16660150513zhMd3fR67ePJFXH5DBRRA.jpg

Pobierz
@MasterOf8: No masz problem. Dojazd do większej części miasta oznacza dojechanie gdziekolwiek przez Powstańców Śląskich. W drugą stronę niezbyt pojedziesz bo musiałbyś się przebijać do Karmelkowej, potem przez Wiejską i Avicenny. Czyli tereny gdzie zaraz notorycznie będą korki.

Nie wiem który to super dokładnie blok ma być, ale z tego co kojarzę część terenu jest mocno blokowana i miałyby tam nie powstawać kolejne budynki bo jest za grząsko. Natomiast w tym